PROSIM nemazat

Jaja 1999,je 11 holčina,to 1999 je rok jejího narození,tak příště bych prosila buďte opatrnější,co se vašich rad týče,mám namysli rady typu otěhotnění apod....Asi jste si toho nevšimli......

DOPLNĚNA:
jednalo se o otázku ohledně měsíčků,,,,
http://www.odpovedi.cz/…

Doplňuji:
Otazka byla uzamcena, protoze se jedna o typicky príklad pro vyuziti pole Diskuze k otazce. Pokud chcete k tematu dale diskutovat, tak vyuzijte teto moznosti v casti DISKUZE K OTAZCE.

administrator Odpovedi.cz

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Poslyšte. Pokud jde o debatu ohledně otěhotnění a případné hormonální antikoncepce, tak nevidím důvod, proč by se mělo dávat pozor na to, kolik té holčině (dle vašich slov) je. Vždyť je to normální, že v tomhle věku se člověk snaží zjistit co možná nejvíce informací.

I 11-ti letá holka má právo na odpověď. Není na tom přece nic špatného. Proč být opatrnější? Všude v médiích je tolik sexu, že osvěta, byť v 11-ti letech, je přece na místě?

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

Zlatý

mosoj

Předpokládal jsem že jsem na fóru dospělích lidí. 11 leté děvče by spíše mělo takovouto otázku směrovat na svoji matku nebo do speciální poradny a ne do fóra kde může potkat kdekoho.
Jste si jistí, že ji podáváte informaci správně - myslet si to můžete ale nemusí to být pravda. Navíc v tom okamžiku jste nikdo nevěděl že se jedná o dítě !!!!!

Zlatý

kropitko

určitě mi přijde nevhodné odpovídat 11 holce způsobem,jakým jí bylo odpovídáno viz doplněno

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 881
Zlatý annas 870
Zlatý quentos 862
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 474
Zlatý marci1 460
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.