Marsyas

Prosím, má někdo z Vás notebook Asus A7U?

Potřeboval bych něco ohledně ovladačů…
Doplňuji:
Asi takhle, ptám se na to, jestli ho někdo má, to je dost konkrétní otázka, ne?
Jinak – Asus support mám prolezlej celej, volal jsem na support Asusu i MS, v počítačích nejsem žádný béčko. Říkal jsem si, pokud někdo tenhle stejný počítač má, mohl by mi poskytnout bitovou kopii systému i s ovladači, protože na tenhle počítač jsou ovladače na Vistě úúúplně nepoužitelné, Asus sice jakési vydal, ale jsou nepodepsané a Vista co? Nepodepsané nebere!

Odpovědi
Gollumek.88

asi by bodlo zeptat se konkrétně a ne obecně. na takovou otázku nedostaneš obvykle žádnou nebo žádnou inteligentní odpověď.

takže ještě než se vymáčkneš, zapátrej na:

http://suppor­t.asus.com/dow­nload/download­.aspx?modelna­me=A7U&SLangu­age=cs-cz

je to přímo pro ten tvůj ntb, zdali hledáš ovladače na win7 tak se musíš spokojit s ovladačema na vistu. Není v nich prakticky rozdíl, takže by ti i tak měly fungovat. tyto ovladače jsou pro 32bit systém. Pro 64bit si v pravém horním rohu napis A7U dej enter a klikneš na první odkaz na ovladače, poté vybereš akorát vista 32bit nebo 64bit.