Prosím, kde najdu spolehlivého výrobce náušnic z chirurgické oceli?

Ahoj, chci se zeptat, zda nevíte o nějaké firmě, která vyrábí šperky z chirurgické oceli na zakázku. Že bych jim jen poslala obrázek a rozměry a oni by mi ho vyrobili, poslali a já jim zaplatila. Jde mi hlavně o přívěšek na krk ve tvaru měsíce a pak náušnice (lapač snů) a takový malý pecičky (piercing) s těmi malými tyrkysovými kamínky, pokud víte, co myslím. Díky :)

Odpovědi:

Pokročilý

Pokud to bude na zakazku, v 99% budou chtit platbu predem. Proto bych spise zasel do zlatnictvi a osobne se domluvil a omrknul uz jejich predchozi vyrobky a konzultoval.

Mimochodem pojem chirurgicka ocel na zakazku je dost zavadejici. Nemuzes ji pajet a neni tak poddajna jako stribro/zlato.
Opracovani patri spis do rukou strojaru.

Já být tebou, tak zkusím ještě navštívit nějaký obchod, kde prodávají chirurgickou ocel. Můj oblíbený je brosway. Mají tam velký výběr šperků jak z oceli tak ze stříbra.

Diskuze k otázce

Pokročilý

MarkettB

Taky myslím, že z chirurgické oceli je to spíš o strojařině a nevim jestli by někdo předělával stroje na konkrétní výrobek, ale třeba jo, nevím. Kdybys chtěla ze zlata tak já mam prstýnek snubák odtud prsteny-hodinky.cz jsem moc spokojena. Dávají i další služby k výrobkům, mrkni se na stránky.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 329
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 191
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.