RS6

Jak a kde najdu obrázek ve vysokém rozlišení?

Dobrý den poradí mi prosím nekdo jak,kde najdu tento obrázek ve vysokém rozliseni?
Potřebuji z toho udelat obraz.
Dekuji

Odpovědi
Mc Merkurion

… no, myslím si, že největší a nejlepší bude na originále od autora >>> teda já nějak nectim autorský zákon, ale v tomto případě, si myslím, že udělat obraz podle cizí fotky není moc košér …

ivzez

Souhlasím s McMerkurionem → k použití
cizího díla potřebujete souhlas jeho autora.

Ten potřebujete i k vložení cizí fotografie
na jiný web – např. sem.

Nedoplníte-li alespoň zdroj, nahlásím otázku
ke smazání → porušujete autorské právo.

nonnel

Zkus se podívat na tuhle adresu. Je tam toho hafo a některé i v HD rozlišení. Obrázky tam jsou volně ke stažení.
https://wallpa­perscraft.com/tag/frac­tal

Dochy

Nejsem si jist zda toto je nějak extra proti autorskému zákonu. Obrázek není použit pro vlastní zisk či ve vlastním článku ale jako součást dotazu.
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Fair_use

Dochy

Trochu mi to tu připadá jako žalovat někoho za použítí registrované značky pokud se tu zeptám „Jaká je nejlepší verze MS Windows?“