prosím co znamená Powert Point, vysvětlete o co se jedná

Odpovědi
kenyrts

Microsoft PowerPoint (plným jménem Microsoft Office PowerPoint) je nástroj na tvorbu prezentací z kancelářského balíku Microsoft Office od společnosti Microsoft.

Prezentací rozumíme:

výklad,
ukázku něčeho,
produkt vytvořený v počítačovém prezentačním programu (např. MS PowerPoint).

Prezentačním programem potom rozumíme specializovanou počítacovou aplikaci, která umožnuje vytvářet nebo předvádět elektronické prezentace, přičemž můžeme tyto programy rozdělit na: programy umožňující vytvoření prezentace, programy umožňující předvádění prezentace a kombinované (zajištují obě funkce). Pokud je prezentace vytvářena pro výukové účely, hovoříme o výukové prezentaci. Při prezentování je uplatňována zásada názornosti.