Propustí někdy z vězení Kájínka?

Nedávno jsem mluvil s jedním pánem, co s Kájínkem seděl.
Kájínek mu řekl, že je nevinen.
Co myslíte, propustí Kájínka na svobodu?
Díky za odpovědi.

Odpovědi:

Zlatý

Kdybych seděl s Kájinkem já, taky by mi řekl, že je nevinen, ale já bych mu věřil. Po všech jeho odvolaní a okamžitém zamítnutí stejným soudcem, to něčím smrdí.

Stříbrný

Viděl jsi Vykoupení z věznice Shawshank? "Tady (ve vězení) jsou jenom nevinní. ... Advokát to pos*al!"

Kájínka pokládám za usvědčeného vraha, takže doufám, že si uložený trest odsedí v plné výši.

každej v kriminále říká, že je nevinej. to jsem slyšel v nějakém filmu a věřím tomu. pro některé jsou totiž jejich kriminální činy běžnou věcí a tak se potom cítí nevinní.

Pokročilý

Myslim si, ze Kajinek sedi ve vezeni pravem. Naopak si nemyslim, ze zaslouzene s dozivotnim trestem a za vsechno, co na neho nahazeli. Navic spousta veci, za ktere sedi, nebyly nikdy dokazany.
Proste takova loutka, ktera byla do vezeni hozena lidmi z podsveti s tim, ze "on za to vsechno muze" a podsveti kona dal. A ted uz ho musi jen udrzet ve vezeni, coz je v zajmu jak podsveti, tak vysokych organu. Taky takovym stylem probihaji vsechna jeho odvolani, ihned zamitnuto, aby nemel moznost se hajit atp.

A nepusti ho nikdy. Byl by to justicni skandal, Kajinek by dostal desitky (mozna stovky) milionu odskodneni za justicni omyl, z podsveti by zacali mizet lidi.
To radsi nedat mu prostor a nechat ho za mrizema, i treba nepravem.

Diskuze k otázce

Zlatý

barbakan

V tom případě se pleteme, setapouch, oba. ... Kájínka pokládám za usvědčeného vraha, takže doufám, že si uložený trest odsedí v plné výši.

Stříbrný

setapouch

Oprava: Pokud se nepletu, krátce -Kajínek.

Zlatý

barbakan

To smazanou odpovědí se mstíš? Že se vůbec ptám. Máš zítra volno, ve svátek?

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.