Propojení TV a PC

Dobrý den, koupil jsem si HDMI kabel, který jsem ozkoušel připojením notebooku a PS3 k TV a připojení bez problémů fungovalo. Chtěl jsem jeho pomocí propojit stolní PC a TV (Samsung UE40ES6100). Kabel jsem připojil do všech 3 HDMI portů TV a do HDMI portu na grafické kartě (GeForce GTX 550Ti) v PC. V ovládacím panelu NVIDIA se zobrazí nové připojení monitoru s názvem SAMSUNG, ale TV ukazuje pořád hlášku "bez signálu" a neumožňuje mi vybrat žádný HDMI výstup. Máte někdo podobné zkušenosti? Popřípadě jak jste takový problém vyřešili?
Doplňuji:
Jak jsem již psal v otázce, s kabelem problém není, ten funguje. Ano, v ovládacích panelech jsem toto nastavoval a zkoušel...

Odpovědi:

Stříbrný

Propojka noťasu a TV mi upila spoustu krve. Problém bývá v kabelu, jeden kus někde funguje a jinde ne. Zkus jiný, třeba i jiné značky.

Zkoušel jsi v ovládacích panelech od grafiky nastavit 2 monitory nebo udělat jeden s monitorem?

Diskuze k otázce

jumpupcz

Jak jsem již psal v otázce, s kabelem problém není, ten funguje. Ano, v ovládacích panelech jsem toto nastavoval a zkoušel...

Stříbrný

cochee

A já ti psal v odpovědi, že HDMI kabely s oblibou u některých zařízení fungují a u jiných ne ;-)

Stříbrný

cochee

Mluvím o tomtéž konkrétním kusu kabelu.

jumpupcz

OK, omlouvám se, tak trochu blbě jsem četl. :)
Vyzkoušeno s kratším (1,5 m) a kvalitnějším kabelem, ale i tak výsledek stejný..
Když kabel připojím do zdířky HDMI na základní desce, tak se u TV dostanu alespoň ke zvolení HDMI výstupu, ale po zvolení stejně vypíše hlášku "Bez signálu."

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 871
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.