Proměnili mi podmínku za řízení auta. Jednalo se o práci, ale nikoho to nezajímá.

nikdy jsem neseděl nežil jsem údajně řádný život,protože jsem neměl jinou možnost.
Proč je to tak ?
Doplňuji:
Proměnily mi podmínku za to,že jsem jel autem a měl jsem zákaz řízení.Řidičák vlastním 19 let,nikdy jsem nehavaroval.
Podnikám musel jsem dovézt mater.jinak bych byl bez práce-řidič zaměstnanec neměl zájem.
Mám 3 malé děti musím pracovat.
Odvolal jsem se ke krajskému soudu-mám nějakou šanci dostat prodloužení podmínky ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Jak se dá na takový blábol(promiňte mi ten výraz) rozumně odpovědět ?

Zkuste si tu svoji otázku přečíst a vžít se do role čtenářů, kteří vůbec netuší co máte mysli například těmito výrazy:
- proměnili mi podmínku...(a z jakého důvodu?)
- jednalo se o práci... (jakou to má souvislost?)
- nikdy jsem neseděl nežil jsem řádný život... (nechápu co jste touto větičkou chtěl říci)
- neměl jsem jinou možnost...(chybí mi souvislost?)

Doplňuji:
Je mi líto, ale všechny vámi uváděné ´lidské´ argumenty NIKOHO (!!!) nebudou zajímat.

Je nepochybné, že jste se dopustil trestného činu "maření výkonu úředního rozhodnutí" + přestupku "řízení bez ŘP"... a soud téměř na 100% vysloví, že jste se v podmínce tzv. neosvědčil a bude vám téměř automaticky vyměřen původní nepodmíněný trest.

Pokud jste v takto krajní situaci, tak doporučuji, abyste vyhledal advokáta, který vás bude na soudním řízení zastupovat a třeba advokát s mnohaletou soudní praxí vymyslí nějakou ´polehčující´ okolnost, na kterou by soud mohl slyšet. Ale pochybuji, že to výjde :-(

Další odpovědi:

Bronzový

Každé rozhodnutí státního orgánu obsahuje odůvodnění, ve kterém je napsáno, proč bylo tak rozhodnuto. U každého rozhodnutí je poučení, jak postupovat, pokud s rozhodnutím nesouhlasíte. Doporučuji přečíst rozhodnutí a tam se vše podstatné dočtete.

Zlatý

měl jste si najmout někoho kdo by materiál odvezl a neriskovat v podmínce, to nikoho nebude zajímat

Pokročilý

Já z toho mám pocit,že Vám podmínku proměnili na to, že si to půjdete odsedět.Podmínku jste porušil.Maření výkonu úředního rozhodnutí.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1812
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 668
Zlatý mosoj 657
Zlatý gecco 480
Zlatý led 453
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 388
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.