jackmaner

Program takový malý lehký.. :D

ahoj, chtěl bych se zeptat jak bych si mohl udělat program, je to na no, potřeboval bych tam okno ktere kdyz se zapne tak je tam heslo, zadá se heslo a pak to skoci na tabulku treba ON/OFF kdyz se da on tak se v compu neco prepise a neco nejde, a kdyz se dá off tak se to zase vrati potreboval bych stímto pomoci je tu někdo ?
Doplňuji:
http://www.ima­gebanana.com/vi­ew/hrvus0f5/Bez­nzvu.jpg

Nejlepší odpověď
MrGandy

Asi to bude podobné, jako ostatní dotazy. My vám řekneme jak to udělat, ale stejně to neuděláte. Kdybyste chtěl poradit, tak možná, ale vy chcete vědět, jak to udělat- tudíž o tom nic nevíte.

Doporučuji začít od píky.