Program Proxy Switcher standard

K čemu slouží tento program – vnoučata mě tento program nainstalovali bez nějakého vysvětlení děkuji

Odpovědi
Bumbes

Elite Proxy Switcher je aplikace určená ke kontrole dostupnosti proxy serverů a zjišťování detailů o každém z nich. Díky tomu se tento nástroj hodí k tomu, aby pomáhal zvětšovat uživatelovu anonymitu na internetu změnou jeho IP adresy.

S tímto programem je možné zjistit o konkrétních proxy serverech:

  • Adresu
  • Port
  • Umístění (stát)
  • Úroveň poskytované anonymity
  • Zda se jedná o Gateway
  • Použité šifrování (žádné, SSL)
  • A další?

Také je možné s tímto programem měnit nastavení proxy pro nainstalované internetové prohlížeče.