indidi

Program pro „DJ“ který zvládne zeslabovat hudbu během mluvení do mikrofonu

Potřeboval bych poradit nějaký program, který dokáže automaticky zeslabit hudbu a zesilit mikrofon, když do něj někdo mluvi a poté zase automaticky hudbu zesílit. Nejedná se o žádné profi využití ani nepotrebuju nějaký profesionální program, je to jen na jedno použití. Ideálně free. Stačí mi tato funkce a ať jde vytvořit playlist, nic víc. Na Windows

Odpovědi
Lamalam

Jestli na tohle existuje nějaký program nevím. To se ve zvukařské praxi řeší hardwarově – kompresorem dynamiky.