bolak

Program pro blokování pravého tlačítka myši

Potřebuju software kterej by uměl zablokovat pravé tlačítko myši, tak že když na něj omylem chmátnu, nic se nestane. Ostatní tlačítka musí ale fungovat normálně.

Potřebuju to kvůli jedný online hře, vždycky omylem kliknu na pravý tlačítko a umřu.

Nejlepší odpověď
Funna

strč si pod něj sirku .-)

Další odpovědi
anonym

ale podle názvu aplikace to je pro děti :) http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/systemove_nas­troje/optimali­zace_systemu/ba­bymouse-and-babyboard/

bolak

česílko: bezvadný, tomu sem ani nevěřil že se něco takovýho najde

anonym

původně jsem chtěl napsat, prohoď si tlačítka myši přes nastavení

bolak

tak to bys mě původně rozčílil

bolak

Funna: ještě počkám, jestli někdo nepřijde s něčím softwarovějším,,,