bolak

Program na znovuzaostření již rozostřeného obrazu

Existuje nějakej program, kterej by uměl zaostřit obrázek, kterej byl rozostřenej ve photoshopu, nebo jiným programu? Třeba jak jsou v novinách u některejch lidí rozostřený obličeje, tak jestli je to vratný?

Odpovědi
beer

Pokud je úpravou přepsán originál, zpět to nejde, nebo jen velmi těžko s nevalným výsledkem. Zaostření pak surového obrázku umí většina editorů, i free.

huxa

existují programy, které ti vygenerují pixely, ale nejde od toho čekat zázraky a nejde to ani moc poznat (ty filmy, kdy policisté přiblíží kameru s rozlišením 0,5 a následně jim to dokonale zaostří na daný obličej jsou nereálné (alespoň toto se mi dostalo na podobnou otázku zde na odpovědích)

bolak

a kdo ti dal takovou odpověď neodpověď :D pokud existují nějaké programy, tak bych rád slyšel jejich jména, abych si je na své vytuněné 386ce osobně otestoval