SickBreed

Program na zjištění specifik počítačové sestavy?

Prosil bych o název nějakého spolehlivého nástroje který udělá co nejkompletnější výpis hardwaru mého počítače. Počítač chci prodat, krabice už nemám a zjišťovat položky po jedné se mi nechce. Díky.

Nejlepší odpověď
Bedy

Stáhněte a nainstalujte si buď program EVEREST Home Edition nebo HWinfo.
Ale základní údaje o počítači jako nainstalovaná paměť RAM, frewkvence procesoru, apod. najdete jak píše kurec.

Bylo by fajn před prodejem udělat čisotu instalaci nebo aspoň smazat „vaše stopy“

Další odpovědi
kurec

Nepotřebujes zadny program jenom di takhle -) start -) prave tlacitko na tento pocitac -) zalozka Hardware -) a tam spravce zarizeni a tam uz mas procesor atd…

cochee

Everest