david13

program na vlastní hudbu

Potřeboval bych nějaký dobrý, nejlépe bezplatný program na vytváření vlastní hudby. Hledal jsme, ale žádný s kterým bych se rychle naučil jsme nenašel. Mám FL Studio, ale v tom se moc nevyznám. Poraďte, jaký by jste mi doporučili.
Děkuji ;)

Odpovědi
icefireCZ

FL Studio nejlepší

dnb

Zkus třeba Renoise (ten používám já), ale je taky na první pohled celkem složitý. Všechno se ale ovládá klávesovými zkratkami.(Myš není vůbec potřeba). To FL Studio jsem chtěl vyzkoušet, jelikož ho ocenilo nejvíc lidí. Mám na něj ale moc starou plečku

melanie

ja mam Nano studio