Neznáte program na úpravu fotek v mobilu?

Čaute lidi, tady jsem já Dany. Chtěl bych se zeptat na nějakej program který si mužu zadarmo stáhnout do mobilu Huawei. Chtěl bych dělat animovaný filmy z LEGA. Chtěl bych v tom programu aby šlo přidávat fotky a šli za sebou v jednom videu, abych mohl udělat animace.A taky přidávat dabing. Porsím napiště mi nějakej.
Doplňuji:
Vlastně bych chtěl aby v tom programu šlo dělat animace!!! Abych se lépe vyjádřil!!!

Odpovědi:

Pokud se nepletu, tak LEGO má ochranou známku, musíš mít souhlas výrobce LEGA k použití jeho kostek.
Animace v mobilu, to si děláš prču. Jsou nějaké prográmky, ale tu animaci buď kreslíš nebo ji vytváříš třeba z čar, takový dětský panáček nakreslený. Kruh jako hlava a tělo jsou jen čáry.
Na animaci použij nějaký sofistikovaný program pro PC a ke snímání webkameru u PC. Uvědom si, že je třeba 24 snímk/sek, to si dáš práci na léta s vytvořením filmu.

Bronzový

Rozumím, ale z mé vlastní zkušenosti dobrá aplikace neexistuje.

Ono stejně točit filmy v mobilu, to je jako vařit pro restauraci a mít jen jeden hrnec. Na to je potřeba přinejmenším osvětlení, stativ a dálková spoušť. Takže pokud chceš dobrou kvalitu, raději použij alespoň kompakt na stativu s krátkou, třeba vteřinovou samospouští, a pak to za sebe naházej v nějakém slušném počítačovém videoeditoru.
Doplňuji:
Trust me, I'm an engineer. :)

Diskuze k otázce

Zlatý

arygnoc

určite to bude v jednom balíku s programom pre automatickú pračku aby púšťala youtube, keď doperie a nejakým windowsom na otváranie piva (tam bude treba ale aj hw podpora, minimálne to pivo).

možno bude k tomu aj fotosenzorický program na ovládanie otvárania dáždnika pri daždi a mobilný program pre ovládanie chrápajúceho spoluspiaceho (automaticky začne cmukať).

v inakšom programovom balíku si to neviem predstaviť.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.