Jak postupovat, když prodávající neodhlásil auto?

29.3.2015 jsem koupil auto a ponechal jsem si malý techničák a s autem jsem odjel druhý den jsem si sjednal povinné a čeklal jsem až mi prodávající pošle velký techničák, protože mi řekl že auto odhlásí. Po 2 týdnech urgencí mi přišel velký techničák bez odhlášky a jak mi přišel techničák tak jsem zjistil že to měl v polopřevodu a do telefonu mi říká jak je domluvenej s tím co to měl předtím, jak mi pošle plnou moc k přepisu a nic. jak se mám zachovat? Nehrozí mi nějaká pokuta?

Odpovědi:

Bronzový

Auto se zruší:-(((

Rychle to začni řešit, já bych od kupní smlouvy odstoupila požadovala vrácení peněz.

Ještě mu zavolej a pohroz odstoupením.

Fakt ses nedíval do velkého TP? Proč? tam bys přece viděl kdo je majitel???

Letos už je problém auto bez toho co je v TP zapsat, zkus ještě podle TP osovit majitele a požádat ho o přepis, náklady naúčtuj tomu, co ti to prodal:-(((

Diskuze k otázce

Milan B

Kolik času ještě mám než se auto zruší??

Jenže já nemám kontakt na toho majitele před ním už jsem mu říkal ať mi to pošle a nic :(

Pozn. Auto jsem koupil za 27tis a cca.13tis jsem investoval :(

Jak postupovat při odstoupení od smlouvy? Dá se do toho zahrnout těch 13tis???

Bronzový

zzzlatokopka

Odstoupení mu pošleš písemně, poštou, doporučeně s dodejkou, vše tam zahrneš i náklady na odstoupení i investice atd.

Problém bude z něj dostat prachy, pohroz trestním oznámením.

Ve velkém TP je adresa majitele. Zajeď si za ním. Možná se s ním domluvíš.

Milan B

To je další věc on je z Plzně a já z Prahy pro to auto jsem si jel až do Plzně. I ten majitel v TP je z Plzně -> teď jsem ho asi našel na Facebooku jméno a to kde žije by odpovídalo, tak jsem mu psal zprávu zda nebyl majitelem a přiložil jsem obrázek a jestli by mě mohl kontaktovat. Snad bych se domluvil s ním pokud je to on

Bronzový

zzzlatokopka

To se bude rušit hromadně "zákonem" všechny auta bez přihlášení, je bordel v registru a tímto to vyřeší.

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 622
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 572
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 218
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.