Agneta

Prodává se někde kolostrum? Kde ho sehnat?

Jde o kravské mlezivo :D

Nejlepší odpověď
anonym

Předpokládám, že nechceš nějaké ´pilulky´ (ty seženeš leckde) – zkus zemědělské farmy.

Další odpovědi
marci1

Tekuté v Avonu, v tabletách v lékárně.

Agneta

marci1 >>> co je Avon? to je ta laciná americká kosmetická firma? tak to může být jedině podvod, konzervované, a né čerstvé, takže bezhodnotné:D
o takových nemůžu ani slyšet, to je jak Vietnamci :DDD

marci1

Tak čerstvé opravdu jen od nějakého farmáře. 🙂

Agneta

mowla >>> pilulky? to by v tomto příp. vůbec nešlo…to je jak sušený med(a nebo ohřátý nad 37°C), nebo sušené mléko = odpad (ale do Afriky se to exportuje):D

anonym

Já souhlasím – nejlepší je čerstvé – ale to musíš právě kontaktovat nějakého ´lokálního´ farmáře, v okolí…
😉

Agneta

Tak v Česku jsou už farmáři? Kde se tam vzali ? Takoví ti s tím velkým kloboukem a s xˇandama ? :DDD