zjentek

Proč zlatník a klenotník Fabergé uprchl z Německa do Ruska, kdež teprve tvořil své klenoty?

Nejlepší odpověď
dubraro

Klenotník Fabergé (Peter Carl) nikam neuprchl, narodil se v Rusku, v Petrohradě.

Další odpovědi
Drap

Zřejmě tam měli lepší podmínky.

paul1

Narodil se v Rusku, zemřel ve Švýcarsku.

Zdroj: https://www.bin­g.com/search?pglt=171&­q=Klenotn%C3%AD­k+Faberg%C3%A9+(Pe­ter+Carl)&cvid=2b46­9bbb351e4dba81075173def0­b670&gs_lcrp=Eg­ZjaHJvbWUyBggA­EEUYOTIGCAEQAB­hAMgYIAhAAGED­SAQgyMTc5ajBqMag­CALACAA&FORM=AN­NTA1&PC=U531