kurec

Proč ženy neuvažují racionálně?

Nejlepší odpověď
led

Vážený Pán všetkého tvorstva disponujúcim s aspoň byľkou racionálneho rozumu. Ozaj čo je to „racionalita“ podľa vás?
Nás vekovo starších už na obecnej škole oboznámili že „Racionalita je schopnosť človeka myslieť a konať na základe rozumných noriem.“
Ale zjavne vy, Pán tvorstva… asi ste sa tento pojem učili na škole v XVIII, či XIX. storočí, keď ženy ešte nemali plné práva.

Tak vám racionálne tvrdím, že žena myslí rozumom a koná na základe mysliaceho procesu. A ako je to s vami? Pretože súčasný mysliaci muž, by takúto urážajúcu myšlienku nezverejnil, ale nechal ju pekne dozrieť v sebe. Kým by nenašiel tú správnu odpoveď na základe svojho racionálneho myslenia.
Ďakujem vám za vyjadrenie svojej racionálnej myšlienky.

Další odpovědi
elkon

A na to jsi přišel jak? Ty ale zřejmě neuvažuješ vůbec, podle těch blábolů, co sem stále cpeš.

michalds

Ženy se dělí na 3 kategorie:

  1. ty, co uvažují racionálně
  2. ty, co neuvažují racionálně,
  3. a ty, co mají zrovna své dny

Filip84

A o tom rozhodl to, chauvionistický blbec úplný a komplexní? 🙄

Jdi se léčit. 🤦‍♀️

plebs

V čem konkrétně

zjentek

Kurec i tak musíš splnit vše co dámě na očích vidíš a nesmíš se z tohoto područí nikdy vymanit, NIKDY! Začíná to maminkou ale platí to i u dalších žen v životě „mužů“, které se jim do životů tak nějak samy dostaví.

Pokud si snad podvědomě plánuješ jiný model, jdi se léčit, úplně a komplexně. 🤦‍♂️

aliendrone

Není v tom žádná genderová progresivita, když z mého úhlu pohledu ALIENA to vidím tak, že slovo ŽENY v otázce by bylo MNOHEM VHODNĚJŠÍ nahradit slovem LIDÉ. 😂

Ale Její Excelence velvyslankyně PEKLA led to krásně zazdila s tou svojí racionalitu. Když pomyslím na ty ZÁSTUPY do ní zamilovaných mužů, tančících jí pod okny kankán (přičemž ten nejracionálnější důvod k tomu je: „že se jí to tak libi a tak to CHCE!“)… 😉 😂

Inu její odpověď připiš aktuálním okolnostem (30.duben již za týden!!!), nelze se divit, že podléhá tlaku událostí a stresu. 😉 😂 😂 😂

magorvkleci

To není pravda.
Už jenom proto, že rozum a chtíč nemohou být v opozici natrvalo.

Pisatel

Ženy uvažují často racionálněji jak muži (to říkám jako muž). Je to vidět třeba na kriminalitě. Muži páchají častěji trestné činy. Současně platí, že násilné trestné činy jsou častěji spojeny s emocionálním výbuchem (obvykle ve spojení s alkoholem). To stejné řízení auta. Ženy sice řídí někdy křečovitěji, opatrněji, ale nedopouští se rizikového a agresivního chování za volantem, nikoho nevytlačují ze silnice a obecně zaviňují méně dopravních nehod než muži. Muži také častěji podceňují rizika – to platí např. u sportů, kdy mají mnohem víc zranění. Současně muži mívají méně zdravý životní styl, což vede k infarktům, mrtvicím, rakovině. Kdo tedy uvažuje racionálně a kdo ne?

led

alien… závisť prehovorila? Jednoducho, náhodou som tu bola skôr, než sám veľký alien Belzebub a život hovorí „kto príde prvý do cieľa, víťazí“

aliendrone

led>>> Ó cukrátko přelahodné a opojné, každému je zřejmé, že v duelu aliendrone vs led o to, kdo byl na odpovědích první ten NEJSKVĚLEJŠÍ, NEJKRÁSNĚJŠÍ, NEJÚŽASNĚJŠÍ, etc. ALIENDRONE skončil na vynikajícím druhém místě, zatímco Její Excelence led to s bídou dotáhla až PŘEDPOSLEDNÍ! 😉 😂 😂

led

alien, nebojte sa, o také 2–3 tisícročia, keď už nebudem vládať s dychom, máte šancu ma o svoj jazyk predbehnúť. 😛