Azzurro

Proč ženská sežene někoho na sex snadno a chlap těžko? I když ta ženská vypadá průměrně a chlap dobře.

Nejlepší odpověď
zzzzz

Protože my ženy uvažujeme tou hlavou na krku.

Další odpovědi
quentos

Z prostého důvodu, většina žen totiž spojuje sex s emočním poutem, málokdy jde z její strany „jen“ o sex. Proto se jí nechce někomu „jen tak dát“. Se vzhledem to nemá co do činění.

Lenka___

Pro ženu to není jen sex.Je to jakýsi závazek.Znamení lásky.Každá žena za to něco něco chce.Vztah, svatbu, materiální zabezpečení, děti.Některá chce prachy.Když to řeknu v nadsázce, tak je svým způsobem vlastně každá žena prostitutka :D

anonym

Protože chlap je při chuti vždycky (beru to podle sebe), u ženské na to musí být navozena atmosfera.Chlap předehru nepotřebuje, ženská ano.

Reezo

to je jednoduché. Protože žena má vagínu ( tedy věc do které by se měl zasunout penis ) V dnešní době si to dobře uvědomujou a využívají chlapy jak to jde. Navíc touha chlapa po tom, zasunou svůj úd do pochvy zase staví ženy do výhody manipulace s chlapama.

Moje teorie je taková, že i ta nejošklivější žena na světě si může vrznout, pokud najde zoufalého chlapa.

Kdyby to bylo naopak, že by ženy měli penis a chlapy vagínu, tak by to bylo opačné a ženy by se divili, proč je to tak složité si užít :D