fcoop

Proč,z jakého důvodu zjišťuji,že při přihlášení se na Odpovědi?

mě mizí body? Měl jsem upachtěných 21,pak 18,poté 17,dnes 16.
Je to komický ---- to je trest? Od koho a proč?
Zasvěťte mě do toho,jak to tady funguje........
Děkan,příp. proděkan.

Nejlepší odpověď
bigbít

Tímto se netrapte…bylo by to malicherné…ale mimoto tu funguje jistý systém, že body ubývají či přibývají…opravdu Vás to tolik zajímá?

Další odpovědi
hanulka11

stane se to tím, že otázku kterou položíte nebo na ní odpovíte admin přeřadí do aktualit, či anket a ty se nebodují tím pádem …nejen vám ,ale všem takto body ubydou.
Nevěšte hlavu není to tu o bodech ,ale chceme-li se dozvědět co potřebujeme nebo poradit někomu proto se tu scházíme.

je dobré sjet až dolů na stránku a přečíst si podmínky a vše o fungování stránek odpovědi.cz