huxa

Proč výrobci dávají na trička své loga a lidé si u toho lechtají jak lachtani?

Třeba pokud si budu kupovat tašku, nepotřebuji aby každý viděl logo LV, chci hlavně, aby byla kvalitně zpracovaná. Nebo to teď mám problém sehnat klasické tričko, už i každá neznámá značka si své jméno píšou přes celé tričko, nedej bůh, aby se člověk podíval třeba na výrobky firmy Adidas. Proč lidé tyto věci dneska chtějí a platí za ně i desetinásobky toho, co by zaplatili za stejnou věc od jiného výrobce? Toto mi nepřijde už ani jako vábení…

Nejlepší odpověď
Drap

Je to věc poptávky a vkusu kupujících. Dalším důvodem je prezentace firmy

Další odpovědi
IK

značkové tričko od firmy vyrábějící sportovní oblečení a potřeby by mělo reprezentovat kvalitu, takže bude dražší.
Jiná loga jsou jen reklama.