Tříska

Proč všichni nesnáší Justina Biebera?

Nelíbí se mi jeho muzika, nelíbí se mi, že je to metrosexuální zšenštilec, ale přijde mi, že je jen jeden z mnoha. Není takových jako on v showbusinessu většina? Čím to je, že zrovna ho všichni tak nenávidí a ostatní, jemu podobné, ne?

Nejlepší odpověď
www

Neznám. Dokonce mne ani nezajímá, kdo to je. Pomiň 😁

Další odpovědi
hanulka11

já ho ani neznám ,takže ho nemohu soudit

quentos

jedna má 13-letá žákyně je do něho blázen, dokonce by toužila žít jemu nablízku :{)> takže „všichni“ zjevně ne

iceT

Ale holky ho snad berou,ne?Pro mě je to jen další jméno v showbyznysu,jako spousta dalších rychlokvašek,pře­devším těch mladých.
Že by byli všichni stejní slaďoušci,to asi ne.

arygnoc

rozmaznaný fracek.
ani spívat neumí.
proč by ho někdo měl obdivovat?
Doplňuji:
terry:

pravda pravdoucí.

zpívat.

Ella

protože existují lidí, kteří narozdíl od něj umí zpívat a nevypadají jak hodně ošklivá zubatá holka… Ale jak to tak vidím, tak je dobře, že ti lidí co zpívat opravdu umí nejsou v showbusinessu…

funky

má docela úzkou cílovou skupinu lidí. proto ho asi zbytek nebere… 😉

terry

Proč všichni? Kdo všichni?
arygnoc – spívat neumí asi nikdo. Zpívat pár lidí ano.

anonym

někomu se líbí, ale mě ne, zpívá jako holka a vipadá ja gay.

Rufus

No já ho také neznám, někde se ze zájmu po něm na netu mrknu, ale v globále je to asi tak, že není ten, co by se zavděčil všem. Asi svoje fanoušky má a jako spousta věcí je o úhlu pohledu. Myslím, že řešíš zrnko písku a určitě fandíš někomu jinému, měj se hezky…
Doplnění: tak jsem se koukla, myslela jsem, že to bude někdo starší, ale tohle definuji přesně jako i u našich účastníků v superstarťácích: objekt pro mladičké pubertální holky se sklonem k hysterii, já bych ani v mladších letech neomdlela…