Pokročilý

Proč většina lidí reaguje na některé normální otázky tak podrážděně?

Možná pro některé hloupá otázka, ale vrtá mi to pořád hlavou, jsou takoví jenom Češi? Protože všude v zahraničí, kde jsem byl (kromě Polska a Slovenska) všichni lidé reagují tak pohodově...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ľudia v Čechách, ale i na Slovensku i Poľsku, žijú svoj život zrýchleným spôsobom s neustálou hrozbou zhoršujúcej sa ekonomickej situácie. Dôsledok tohto prepínania svojich fyzických i duševných síl, je i nervozita z nedostatočného oddychu.

Další odpovědi:

Vážně nevím. Sama reaguji i na nenormální dotaz v klidu a s nadhledem. Pokud vím a nebo mám nějaký názor, tak také odpovím.

Stříbrný

Taky o tom tady začínám přemýšlet :) Samotnou mne některé otázky "trošku dráždí", protože si myslím, že jsou spíš výsměchem místní komunitě, než opravdovou otázkou. Ale neštvou mne - jen podle toho vypadá má odpověď :) Pak jsou otázky, čo štvou asi vážné badatele, i když jsou myšleny asi dobře - takové ty oddechovky - mně nevadí, myslím, že to tady zpestřují a úsměv by tady neměl chybět a není třeba se brát přespříliš vážně. Ale každý to asi vidí jinak...

Pokročilý

Zajímalo by mě,co myslíte pojmem "normální otázka" ?

Diskuze k otázce

anonym

Vsechno je v lidech , ne jen v narodnosti.
Kazdy stat ma sve idioty.
Tady napr ., nekdy a nekdo , kdyz vidi sebelepsi otazku od urciteho uzivatele zde - okamzite svrasti celo, vytresti oci , berou lupu a sleduji pismenko po pismenku.
P.S. Zdroj - vlastni zkusenost. -iv-

Pokročilý

relux

Moje řeč.. :-D

Stříbrný

manon

:) Aha. No jo, lidi... Máš asi pravdu.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3362
Zlatý Drap 1799
Zlatý led 1454
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1080
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 653

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.