Lgee

Proc vetsina lidi neumi velka cisla?

Umi max. miliardu, bilion a tim to hasne .. a to jim je 25 a studuji na vysoke skole, ja umel uz v 5. tride do vigintilionu 😁

Nejlepší odpověď
quentos

Protože každej umí něco, ty zas neumíš česky.

Další odpovědi
Lamalam

Ti, kteří studují na VŠ, umějí používat exponenciální zápis velkých čísel a nepotřebují znát ty tvé vigintiliony.

nyjono

A k čemu ti to je?
Není to třeba také tím, že to nepotřebují?

led

Zíde z očí, zíde z mysle, alebo každému, čo potrebuje. Väčšina ľudí pracuje s malými číslami, nepotrebujú poznať atomovú váhu berýlia, nikdy si nesadnú do kokpitu modernej stíhačky.
K čomu si využil svoju znalosť, ak nepozerám na neznalosť svojho materského jazyka,… vlastne z tvojho vyjadrenia nie je jasné, čo si vlastne „umel uz v 5 tride do vigintilionu“? … počítať od 0,1,2,3,…až do vingitilion –2, vingitilion –1, vingitilion ?… alebo matematické výrazy, vety s použitím týchto čísiel… alebo čo vlastne si vedel?
Prosím definuj číslo vingitilion, podľa akého systému ho počítaš
1 – Europa 10 na 120 tj.120 núl
2 – USA 10 na 63 tj 63 núl

xxx3

jistě, to je velmi užitečné…například když má člověk hodně peněz na účtu, tak aby to mohl pojmenovat, až se bude chtít pochlubit