Rocker

Proč v některých rádiich nepouští celé skladby?

Manželka v autě poslouchá Blaník,každou chvíli tam písničku v půlce utnou a pustí další.Docela mě to rozčiluje,třeba na Beatu se to nestává.

Odpovědi
Drap

Myslí, že neni nic co by ukládalo jednotlivým radiím hrát celé skladby. Záleží zřejmě pouze na úvaze zaměstnanců, popřípadě majitele rádia.

Roman71

Je to stanici od stanice jiné..
Někde zahrajou písničku celou, jinde jen skromně cca dvě minuty a střih, znělka a další písnička. Blaník je na tohle „specialista“ :D
Hodně záleží na tom, jak mají rozvržený vysílací čas a nastavená vysílací práva na hudební reprodukci. Některý moderátor si s tím hlavu neláme a pustí skladbu od prvního taktu až po doznění posledního tónu.

elkon

Proč se jich nezeptáš? To je nejsnazší řešení. To je stejné, jako když se budeš ptát zde, proč mají u vás v prodejně tvrdé rohlíky.

Kazatel

Dnes už nemusíš čekat s magneťákem abys zapl na začátku a vypl na konci a doufal celou dobu, že ti do toho nezačne moderátor mluvit, normálně si to najdi na internetu a máš to hned!