Avatar uživatele
anonym

Proč uživatel Mowla ještě nepoložil žádnou otázku?

Myslíte si,že je to proto,že všechno ví nebo máte jiný názor?

Doplňuji:
Badisko,žádnej mindrák nemám,jen jsem se slušně zeptal,ńic víc jsem v tom nehledal,já po nějakejch bodech netoužím ,natož po první příčce a ani moji otázku nepovažuji za nějakej chat,prostě mě to napadlo.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Quimby, brokol, anonym před 3619 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Pretože to nie je povinnosť užívateľa.
Užívateľskú základňu tvoria ľudia, ktorí:
A- sa len pýtajú
B- len odpovedajú
C- pýtajú sa a aj odpovedajú
D- len diskutujú
E- len kritizujú akoukoľvek formou

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zzzzz

Protože nemá potřebu se vás na něco tady zeptat:-)))
Jinde se ptá normálně:-))

Mosoji já bych mu bod dala:-)))

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dudu

Holt nejde se stádem /pardon/, za komunistů by už byl podezřelý.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

tak to je první otázka tady, na kterou neznám odpověď ,)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Quimby

Třeba toho hodně ví a radši jen radí ostatním.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
badisko

jugar a kiti …mowla je prospesny nejen pro tuto poradnu …vi hodne a je to bezproblemovej clovek …copak mate mindrak ze je na prvni pricce a vy ne?…
tohle je poradna ne chat …pokud chce nekomu pomoct tak at radi ..az bude potrebovat radu ozve se zadnej stres …ikdyz pochybuji ze to bude tady …
Jinak souhlas s zzzzz …:D
Doplňuji:
jojo to povidej nekomu jinemu ne me …kdyby jsi sechtel slusne zeptat tak se zeptas primo jeho ..prez postu … a nebudes to rozebirat zde …proc nema zadnouotazku ?..To musi vedet nejlip on …takze priste to smeruj primo na uzivatele mowla …ne lidem kteri o tom vi kulove a vse budou jen dohady .....

Upravil/a: badisko

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
petra15

Nekrivdete mu a nezávidte:-), on opravdu leccos ví, respektive (mowla, né BTW) je asi právem „tak daleko“ ( první)…xD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

A proč se tomu divíš ? Přečti si některé odpovědi a uvidíš, že se tu jen málokdy objeví na seriózní otázku seriózní odpověď. Je to škoda ! ☹

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Proč se ptáš nás?
Nepotřebuje se asi ptát za každou cenu třeba i na hlouposti.

Doplňuji:
Vzhledem k tomu, že jsi si jistý, že Mowla žádnou otázku dosud nepoložil, tak to asi znamená, žes mu nahlížel do přístupného profilu. Co ti tedy bránilo zeptat se přímo jeho?

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Dost dobře nechápu smysl otázky…
Jsi zvědavej?
😁
Doplňuji:
Jak si to tak čtu – zajímavá debata…
LOL
Jugare – rozhodně jsi mne – položením této otázky, pobavil.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirkajirka

Má strach aby mu ji nesmazali.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Není za ní bod.
Doplňuji:
Já jsem nikde nepsal aby se mu bod nedával. Každého věc.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kiti

Je vševědoucí a nepotřebuje se ptát, je tu pouze proto, aby nás hlupáky poučil o tom, co zrovna uzná za vhodné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nazdar Bazar

Specifická otázka.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

„uvidíš, že se tu jen málokdy objeví na seriózní otázku seriózní odpověď“
myslím, že táto poznámka je mierne prehnaná. Alebo máme rozdielné názory na serioznosť.
podľa slovníka: seriózny = vážny, ozajstný; riadny, spoľahlivý
Je pravda, že niekedy sa tu človek cíti ako Popoluška, kým vyberie zrno od pliev. Ale ani toho zrna nie je málo, len si treba vysúkať rukávy a poriadne pozerať. Netreba všetko hádzať do jedného vreca.

před 3618 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Aniž bych tušil, jedna moje otázka jej silně nadzvedla. Jeho odpověď byla silná odezva. Od té doby jej beru s rezervou.

před 3619 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Česílko – vůbec si neuvědomuju, že bych někdy na tvou otázku odpověděl „silně“ – ale možné to je, můžeš mi, prosím, tu otázku připomenout?
Dík.

před 3619 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzzz

Jugare proč se Mowly nezeptáš interní poštou, on má profil otevřený:-)) Také jsem se ho na to ptala a odpověděl mi:-))

před 3619 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kiti

badisko: já sem neříkala, že je to špatně, že všem radí a neptá se. Vzhledem k tomu, že jsem tu pár dní, tak rozhodně netoužím po první příčce :) myslela jsem to ze srandy

před 3619 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Badisko jsi hlupák,co nic nepochopil a tím zůstaneš.

před 3619 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
badisko

Nojo ale jenom ja nikdo jinej …:D…spise ze zamysli nad sebou nez zacnes…rejt do druhejch …

před 3619 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

nikdo do jinejch nereje,začaj jsi rejt ty,neodpověděl jsi odekvátně na moji otázku a začal jsi jen provokací

před 3619 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
badisko

To neni provokace …ale pravda boli co?.. ..Pokud te to zajima.. tak se zeptej primo jeho …to jsem ti rekl a nebyl jsem sam …nejsem jediny komu se tva otazka nelibi … myslis ze se zde pise vsechno na sklo ?…to se teda pletes tohle neni chat jak uz jsem rekl …je zde pomerne dost lidi kteri uz nepisou otazky ohledne IT ..ale pisoumi rovnou interni postou.. proc by jsi to nemohl udelat stejne …?…proc tuhle otazku nesmerujes primo na mowlu ..proc se ptas lidi kolem …?..jejich nazory jsou na tuto otazku nepodstatne …jediny kdo ti na ni muze odpovedet je mowla kdyz uz te to tak moc trapi …!!! Ty tech otazek taky mas tri prde** …ale k cemu ti bude zjisteni kdo e narodil v patek trinacteho jako ty …nebo otazka …znate tuto krasnou pisen o lasce ?.....a tak mohu pokracovat do zblbnuti …k cenu to bude asi uzivatelum dobre ?…to je mi teda zahadou a mi rikej ze jsem hlupak…:D

před 3619 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Nic k tomu Badisko nemohu dodat,máš to nahoře stejný jako dole,Badisko vid?Mowly jsem se přes poštu zeptal a on mi neodpověděl,moje otázky jsou takové ,jaé jsou,nic na tom nebudu a nechci měnit,nejsem totiž Badisko!

před 3619 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

To je docela škoda! …že nejsi Badisko, kluk jeden náš ušatej! 🙂

před 3618 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek