Proč uživatel Mowla ještě nepoložil žádnou otázku?

Myslíte si,že je to proto,že všechno ví nebo máte jiný názor?

Doplňuji:
Badisko,žádnej mindrák nemám,jen jsem se slušně zeptal,ńic víc jsem v tom nehledal,já po nějakejch bodech netoužím ,natož po první příčce a ani moji otázku nepovažuji za nějakej chat,prostě mě to napadlo.

Nejlepší odpověď
led

Pretože to nie je povinnosť užívateľa.
Užívateľskú základňu tvoria ľudia, ktorí:
A- sa len pýtajú
B- len odpovedajú
C- pýtajú sa a aj odpovedajú
D- len diskutujú
E- len kritizujú akoukoľvek formou

Další odpovědi
zzzzz

Protože nemá potřebu se vás na něco tady zeptat:-)))
Jinde se ptá normálně:-))

Mosoji já bych mu bod dala:-)))

dudu

Holt nejde se stádem /pardon/, za komunistů by už byl podezřelý.

zjentek

tak to je první otázka tady, na kterou neznám odpověď ,)

Quimby

Třeba toho hodně ví a radši jen radí ostatním.

badisko

jugar a kiti …mowla je prospesny nejen pro tuto poradnu …vi hodne a je to bezproblemovej clovek …copak mate mindrak ze je na prvni pricce a vy ne?…
tohle je poradna ne chat …pokud chce nekomu pomoct tak at radi ..az bude potrebovat radu ozve se zadnej stres …ikdyz pochybuji ze to bude tady …
Jinak souhlas s zzzzz …:D
Doplňuji:
jojo to povidej nekomu jinemu ne me …kdyby jsi sechtel slusne zeptat tak se zeptas primo jeho ..prez postu … a nebudes to rozebirat zde …proc nema zadnouotazku ?..To musi vedet nejlip on …takze priste to smeruj primo na uzivatele mowla …ne lidem kteri o tom vi kulove a vse budou jen dohady .....

petra15

Nekrivdete mu a nezávidte:-), on opravdu leccos ví, respektive (mowla, né BTW) je asi právem „tak daleko“ ( první)…xD

marci1

A proč se tomu divíš ? Přečti si některé odpovědi a uvidíš, že se tu jen málokdy objeví na seriózní otázku seriózní odpověď. Je to škoda ! ☹

anonym

Proč se ptáš nás?
Nepotřebuje se asi ptát za každou cenu třeba i na hlouposti.

Doplňuji:
Vzhledem k tomu, že jsi si jistý, že Mowla žádnou otázku dosud nepoložil, tak to asi znamená, žes mu nahlížel do přístupného profilu. Co ti tedy bránilo zeptat se přímo jeho?

anonym

Dost dobře nechápu smysl otázky…
Jsi zvědavej?
😁
Doplňuji:
Jak si to tak čtu – zajímavá debata…
LOL
Jugare – rozhodně jsi mne – položením této otázky, pobavil.

jirkajirka

Má strach aby mu ji nesmazali.

mosoj

Není za ní bod.
Doplňuji:
Já jsem nikde nepsal aby se mu bod nedával. Každého věc.

Kiti

Je vševědoucí a nepotřebuje se ptát, je tu pouze proto, aby nás hlupáky poučil o tom, co zrovna uzná za vhodné.

Nazdar Bazar

Specifická otázka.

led

„uvidíš, že se tu jen málokdy objeví na seriózní otázku seriózní odpověď“
myslím, že táto poznámka je mierne prehnaná. Alebo máme rozdielné názory na serioznosť.
podľa slovníka: seriózny = vážny, ozajstný; riadny, spoľahlivý
Je pravda, že niekedy sa tu človek cíti ako Popoluška, kým vyberie zrno od pliev. Ale ani toho zrna nie je málo, len si treba vysúkať rukávy a poriadne pozerať. Netreba všetko hádzať do jedného vreca.

anonym

Aniž bych tušil, jedna moje otázka jej silně nadzvedla. Jeho odpověď byla silná odezva. Od té doby jej beru s rezervou.

anonym

Česílko – vůbec si neuvědomuju, že bych někdy na tvou otázku odpověděl „silně“ – ale možné to je, můžeš mi, prosím, tu otázku připomenout?
Dík.

zzzzz

Jugare proč se Mowly nezeptáš interní poštou, on má profil otevřený:-)) Také jsem se ho na to ptala a odpověděl mi:-))

Kiti

badisko: já sem neříkala, že je to špatně, že všem radí a neptá se. Vzhledem k tomu, že jsem tu pár dní, tak rozhodně netoužím po první příčce :) myslela jsem to ze srandy

anonym

Badisko jsi hlupák,co nic nepochopil a tím zůstaneš.

badisko

Nojo ale jenom ja nikdo jinej …:D…spise ze zamysli nad sebou nez zacnes…rejt do druhejch …

anonym

nikdo do jinejch nereje,začaj jsi rejt ty,neodpověděl jsi odekvátně na moji otázku a začal jsi jen provokací

badisko

To neni provokace …ale pravda boli co?.. ..Pokud te to zajima.. tak se zeptej primo jeho …to jsem ti rekl a nebyl jsem sam …nejsem jediny komu se tva otazka nelibi … myslis ze se zde pise vsechno na sklo ?…to se teda pletes tohle neni chat jak uz jsem rekl …je zde pomerne dost lidi kteri uz nepisou otazky ohledne IT ..ale pisoumi rovnou interni postou.. proc by jsi to nemohl udelat stejne …?…proc tuhle otazku nesmerujes primo na mowlu ..proc se ptas lidi kolem …?..jejich nazory jsou na tuto otazku nepodstatne …jediny kdo ti na ni muze odpovedet je mowla kdyz uz te to tak moc trapi …!!! Ty tech otazek taky mas tri prde** …ale k cemu ti bude zjisteni kdo e narodil v patek trinacteho jako ty …nebo otazka …znate tuto krasnou pisen o lasce ?.....a tak mohu pokracovat do zblbnuti …k cenu to bude asi uzivatelum dobre ?…to je mi teda zahadou a mi rikej ze jsem hlupak…:D

anonym

Nic k tomu Badisko nemohu dodat,máš to nahoře stejný jako dole,Badisko vid?Mowly jsem se přes poštu zeptal a on mi neodpověděl,moje otázky jsou takové ,jaé jsou,nic na tom nebudu a nechci měnit,nejsem totiž Badisko!

anonym

To je docela škoda! …že nejsi Badisko, kluk jeden náš ušatej! 🙂