Mirdas

Proč utíkají do Evropy?

Stále slýcháme jak tyto národy nenávidí západní Evropu a přesto sem utíkají.
Proč zda mají opravdu existenční problémy neodejdou do zemí které jim jsou po stránce náboženský, kulturní, klimatické a podobně mnohem přijatelnější?
Kuvajt, Katar, Omán a podobné?

Nejlepší odpověď
gecco

Protože Evropa má velmi ´měkké´ imigrační podmínky a ´zajímavý´ sociální standard…
😉
Navíc – ti lidé znají státy blízkého východu – ale Evropa je pro ně ´země zaslíbená´ – mají přehnaná očekávání.