tony2412

Proč uprchlíci neemigrují třeba do Kuvajtu a SAE?

Jsou to bohaté státy a i prostředí a kultura je skoro stejná. Naši lidi před 89. rokem také utíkali, ale do států se skoro stejnou kulturou a samozřejmostí bylo, že se přizpůsobili i jejich zákonům a chovali se (až na výjimky)jako na návštěvě!! Uprchlíci sem natahaj různé nemoci, ať emigrují třeba do Afriky! Ten učitel na VŠ, jak byl u Jílkový v pořadu Máte slovo, tak na Václaváku demonstroval s transparentem, že bychom měli přijmout 1000000 (milion) uprchlíků! Začnou se tady mnnožit a brzo donutěj nás k emigraci!!! To je fakt hnus… V Africe je plno států, kde by se mohli zabydlet!!!

Odpovědi
anonym

Myslíš, že se snadněji dostanou do SAE než do Evropy? On tam na ně každý čeká.

anonym

Tam se jim asi nechce a ten pan Kohout je pěknej magor!
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=ICF36xjK5HM

zelí

Arabáči se s tím totiž nemažou. Saudská Arábie staví zeď.