SteimlX

Proč ubisoft zablokoval licenci?

Byl u mě kamarád s novým notebookem. Nainstaloval Steam, koupil Heroes VII, zaregistroval se u Ubisoftu, chvíli jsme pohráli. Pak hrál u sebe doma-všechno v pořádku. Večer jsem si taky koupil přes Steam Heroes VII a jakmile jsem se registroval u Ubisoftu. Zablokovala se jeho licence. Předpokládám, že bude problém se stejnou IP adresou-mého bydliště- odkud jsme si vlastně my oba klíče zakoupili. Co teď?
Doplnění pro elkona: To je tvůj první výblitek dneska na webu? Asi sis spletl portál. Tady se to jmenuje"Odpovědi".

Odpovědi
elkon

To se ptej u nich.