jirkajirka

Proč tu pořád někdo tahá politiku ? Diskutovat o politice můžete na novinky.cz

Doplňuji:
Byla to reakce na tento dotaz:Může stát za metanolem předvolební úsilí nebo boj některých politických stran?

Nejlepší odpověď
anonym

Někteří lidé politikou zřejmě žijí. Je otázkou, zda politika tahaná úplně do všech oblastí je na místě. Hodně věcí se dá na politiku hravě svést a potom nemusíme nic řešit: Proč nemám peníze? Může za to politika. Proč nemám práci? Může za to politika. Proč nemám na nové auto? Tak v tom je také určitě politika.
A já jako člověk politicky uvědomělý jsem z toho úplně venku, mám na co nadávat a stěžovat si. A hlavně: nemusím nic dělat proto, aby se cokoliv změnilo. Chápu Tvůj dotaz tak, že se Ti nelíbí, za čím vším někteří tazatelé politiku vidí. Sám tazatel napsal, že je to „konspirační teorie“.

Ad Bedy: tahle otázka tu vyvstala jako reakce na dost podivný dotaz. Občas je třeba podívat se i na již dříve zveřejněné příspěvky.
Tahání osobních problémů na server odpovědi opodstatnění nemá, pokud se nejedná o dotaz v rámci pravidel servru.
Na chatování a „vylévání si srdíček“ slouží buď místní interní pošta nebo chatovací stránky. Odpovědi.cz jsou poradna.

Další odpovědi
anonym

Povedal by som, že politika k životu patrí.
Napr. otázku Ako mám vyžiť z nízkeho dôchodku? nepokladáte za politickú? Ja veru áno.
Ako zlú politiku (školskú), vidím, že školáci sa tu snažia riešiť domáce úlohy, ako zlú politiku životného prostredia vidím, že sa tu nájdu jedinci, ktorí riešia či morčaťu modré alebo žlté granule, ako zlú ekonomickú politiku vidím, že ľudia budú softvér radšej kradnúť ako kupovať (typu kde stiahnem), ako zlú zdravotnícku a trestnoprávnu politiku vidím podvody v obchodoch a pri reklamáciách, atď.
Ono život je vlastne iba politika.

anonym

V kategoriích nebyla záměrně zařazena politika, což jinde postihují jako závadné příspěvky.
Nejsi rozhodně sám, kdo sdílí tento postoj, ovšem kde není důsledný monitoring, v tu ránu se najde dost škůdců, kteří na to hřeší.
Občas se mohou vyskytnout příbuzná témata, ale na ně by měly stačit rubriky Aktuality a Kultura a společnost.

Některým zřejmě nestačilo jasné varování z uzavření jistých diskuzí, tak sklízí následky, v duchu „Komu není rady, tomu není pomoci“.

http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/36391
http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/9644

Bedy

To byste mohl takhle mluvit o více případech – někteří tu tahají osobní problémy, tak bych taky mohl říct, běžte si na Zpovědnici apod.

led

politika nie je zakázaná téma. Veď politika nás obklopuje zo všetkých strán.
Napríklad:
Aj na výrobu chleba môže mať vplyv politika – ak sa nie ekonómovia, nie poľnohospodári, ale politici sa dohodnú obmedziť domácu produkciu obilia – bude aj menej chleba domácej produkcie a viac zahraničnej za viac peňazí.

pusinka50

To myslíš jako reakci na mou otázku o Kypru zřejmě. Myslím, že jsou tu horší otázky, včetně domácích úkolů. Na novinkách.cz se to tam hádá a vzájemně se lidi tam uráží, zaregistrovala jsem se tam sice, ale když jsem viděla úroveň diskuze, tak jsem se tam už nevrátila. A jestli nechceš odpovědět, tak neodpovídej, jako neodpovídáš na jiné otázky, které ti nesedí, tohle jsem nemyslela jako politickou diskuzi, jde o laické názory,

Ladič pian

Lidi se chtějí rozdělovat, dělit. Školák odpoví na otázku dospělého když se na něco ptá, a ten mu odpoví že v tom slově se píše jiné I Y. Nebo nechtějí jít do hloubky ale snaží se druhého na něčem nachytat aby mohli někoho ztrapnit. Sleduji to. Ale šlo by to dělat jinak. Vést lidi k jakési jednotě, mít úctu k těm co postavili tento svět. Jejich prababičky pradědečkové taky neuměly číst a dokázali postavit něco na čem dnešní generace parazituje. Oni se rozdělují, nevidí si do huby, boří zavedené jistoty takže lidstvo nakonec zůstane jako smečka vlků! Ještě že se dnes ozval poslanec ODS který rozhodně odmítá uzákonit přilbu na kolo, ať se lidé sami rozhodnou. To by také mohli mít cyklisté povinnou kombinézu a rukavice v létě. Ale hlavní je upozornit dospělého na tvrdé měkké i.

Ladič pian

Někomu vadí to či ono, přestaňme se už ptát. Hlavně že bodujete nebo palcujete ty zaměstnance pro které je práce koníčkem.

anonym

V kategoriích nebyla záměrně zařazena politika, což jinde postihují jako závadné příspěvky.
Nejsi rozhodně sám, kdo sdílí tento postoj, ovšem kde není důsledný monitoring, v tu ránu se najde dost škůdců, kteří na to hřeší.
Občas se mohou vyskytnout příbuzná témata, ale na ně by měly stačit rubriky Aktuality a Kultura a společnost.

Některým zřejmě nestačilo jasné varování z uzavření jistých diskuzí, tak sklízí následky, v duchu „Komu není rady, tomu není pomoci“.

http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/36391
http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/9644