Zlatý

Proč tady není hlustej dámskej avatar?

vsadím se, že 90% holek a ženskejch, co web navštíví, si zde nezaloží profil jen proto, že se tady nemohou prezentovat patřičnou podobou svýho vzezření..není to škoda?
Třeba gagaga píše jen diskuze ..co když takový ženský se vyhýbaj těm hubeným holčičím avatarům?
Doplňuji:
..je to překlep, myslel jsem plnoštíhlou, ve tvářičkách baculatou avatarku

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

"Hlustej" jsi mínil "tlustej" nebo "hustej?"

Další odpovědi:

Stříbrný

mě ti avataři zase tak hubení nepřipadají...a vždycky si můžu nechat buď otazníky, nebo jen stín...a navíc ty, co se rády ukazují, mají obvykle profil i na FB, takže si sem můžou dát jakou fotku chtějí...

např. iceT (teď mne začne nenávidět) tam má úplně příšernou a odpuzující fotku...to jako opravdu takhle vypadá, nebo je to nějaká parodie...

Zlatý

Zjentku, "myslel jsem plnoštíhlou, ve tvářičkách baculatou avatarku", nedávajte sem môj policajný identikt po cenzúre. Mne to práve takto vyhovuje, aspoň tu nech mám pocit štíhlosti a bez šedín
Ako tak pozerám na vášho bucľatošportového avatara, ten zápasnícky krk, no musím sa zamyslieť, ste naozaj taký?
Doplňuji:
obal predáva, ten lákavo pomaľovaný a tvarovaný ide na dračku, ale samotný obal bez obsahu, bez toho podstatného, ostáva len obalom a nie tým žiadúcim tovarom.
Zmení sa nejako chuť rožku, či housky, ak ju vyberáte zo sáčku, alebo ju máte zabalenú v hasičskom autíčku?

Diskuze k otázce

Zlatý

led

Funna, "... např. iceT (teď mne ..."
je síce pravda, že obal predáva, ten lákavo pomaľovaný a tvarovaný ide na dračku, ale samotný obal bez obsahu, bez toho podstatného ostáva len obalom a nie tým žiadúcim tovarom.
Zmení sa nejako chuť rožku, či housky, ak ju vyberáte zo sáčku, alebo ju máte zabalenú v hasičskom autíčku?

Stříbrný

Funna

ne, chuť se nezmění podle obalu...ale pokud nevím, který rohlík má jak chutnat, sáhnu po tom lépe zabaleném...
ale každá se bavíme o něčem jiném...já o tom, že kdo chceš, si sem může dát jakou fotku chce, ať už je sebeošklivější a nemusí spoléhat na avatara...
a ty o tom, že obal neznamená lepší zboží...tady se snad něco prodává????

Zlatý

zjentek

hlustej= bachratej

Stříbrný

cochee

Aha, tak to je nějaký novotvar, to u nás neznáme :-)

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4392
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.