zjentek

Proč skoro půl národa českého všude nosí bejsbolovou čepici?

Čeho je to známka?

Drape, jak se jim v tom může dobře chodit? Vždyť to se pokládá bůhví proč jen tak nahoru na palici, jen jako by taková přikrývka. Jako by tím člověk něco schovával, nevím teda co. Hlavu?

Odpovědi
cappuccino

Moje teorie je takova, ze polovina si kryje hlavu a druha polovina nema na slunecni bryle:)!!

Drap

Odkud jsou ty čísla? Ty jsi dělal nějaký průzkum? Statistiky o tom mlčí, co kdo nosí na hlavě. Pokud to nejsou čísla vycucaná z prstu, tak zřejmě je nosí proto, že se jim v tom dobře chodí.

Schluker

Kdybys nepindal, vid?

Rocker

Kšiltovku mám taky,ale nosím jí jen když hodně prší.