Proč se ztrácí hráči z WoW cat,wotlk free serverů?

Ahoj,
Když jsem před rokem hrál na nejmenovaném wow free serveru,kde po měsíci od založení hrálo 120,a najednou od 4 dne po štědrém dni tam bylo jen 50…Hodně jsme se bavili s GM ten říkal že neví co se děje.No bohužel nakonec byl server zrušen.Ted´ jsem se díval kolik tak cca hráčů hraje na velkých serverech a byl jsem překvapen,První server ztráta aspon 400 lidí,další tak cca 300,jenom třetí je furt stejný,na všech serverech 3000.Tak,jaktože se ztratilo tak najednou tolik hráčů a kam?A poochybuji že by je to asi přestalo bavit.

Odpovědi
Quimby

Já bych o tom, zas tolik nepochyboval.
Hráči, kteří hráli WoW už od vanilla, tak se jim většina nových datadisků nelíbí. Včetně mě.
Další věc je, že free servery mají s opravováním Cataclysmu dost problémy. Trinity core prostě na to není dělaný a chybí v něm dost věcí, takže dost questů a celých linií nefunguje.
Tehdy bylo WoW jedinná velká hra, takže to mělo dost úspěch no a ten časem vyprchá.Hráči stárnou a nový mají na výběr i z jiných her. I oficiální servery zažívají odliv, proč myslíš, že se snaží Blizzard vydávat datadisky častějí, proto aby měl pořád co nabídnout, ikdyž to pak ztrácí kvalitu.
Já hrál WoW rekreačně 6let, po WOTLK mě to přestalo bavit.

Blaide

Teď se jede LoL, DotA 2 a HS a WoW ztácí čím dál víc na popularitě. A ano, pravděpodobně to je tím, že to hráče přestává bavit.

Awe

Souhlas s Quimby…Vanila byla best TBC se taktéž dalo z 98% wotlk už byl slabší a po příchodu cataclysm na officu jsem to ukončil.Teď co to sleduju je to hra zaměřená pro děti 10–16 let, vše je zjednodušené a opravdu nudné.Už jsem to nehrál pár let a ani mi to nechybí
Doplňuji:
Questman…Ani nemluv…KOlik hodin to zežralo co?:D A jak říkáš taky si občas dám ale nějakou jednoduší a mnohem kratší s kamarádem po pivku :D

Questman

Je hezky, ekonomika zkomírá – lidi jsou víc v práci a mají míň náladu hrát.
Navíc generace MMO hráčů (1995–2000) řeší problémy se středními školami a nemají čas na něco tak časově vycucávajícího jako je WoW a ti mladší paří jen LoLko a DoTu.

Já jsem z WoWka taky nedávno odešel a ne kvůli tomu, že by mě nějak trápila poruchovost serverů apod. (to tu bylo je a bude a na většinu hráčů to nemá vliv) ale našel jsem si lepší činnosti jako běhání, koncerty, brigády a kámoše v RL a teď se jen zpětně chytám za hlavu když pomyslím na ty stovky promarněných hodin u her, jediné co si teď ještě občas zahraju jsou hry pro více hráčů a to nejlíp na konzoli někde s kámošema kolem a pivkem po ruce ;)