Avatar uživatele
huxa

Proč se zavedla tato hláška?

„Daný uživatel již dnes obdržel maximální počet hodnocení.“

Poslední dobou se mi to stává jen u uživatele „mowla“, který odpovídá často na otázky, píše fakta a doopravdy rady, ne jako vy/my ostatní. Ovšem Díky tomuto paskvilu jeho odpovědi nemůžou být ohodnoceny, tudíž jejich „správnost“ se tímto hypoteticky snižuje.
Doplňuji:
Zajisté, je to něčí rozhodnutí, ovšem ptám se, proč? Co převážilo nad tím, aby tyto stránky měly alespoň nějakou informační hodnotu?
Jestliže nemůžu hodnotit správnost odpovědi, na co vůbec hodnocení je? A navíc, mowla je již zlatý, nedostává plat, apod., k čemu by mu tedy další body byly? K ničemu.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: huxa

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? zzzzz, Nazdar Bazar před 3611 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Omezení bylo vždy, ale bývalo myslím cca 20 bodů. Po tom, co někteří uživatelé měli několik profilů , utvářeli vzájemné dohody a dobodovávali se, bylo zavedeno toto omezení. Je to rozhodnutí admina a majitelů stránek

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Jak píše Drap – je to rozhodnutí někoho, kdo managuje tento web…
😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zzzzz

Hláška je k ničemu, udělalo se to proto, aby se mezi sebou nebodovali stále jen „ti dva lidé“. Teď si dají 5 bodů a pak se nominují.
Hláška k ničemu, účel to neplní ☹
Doplácí na to lidé jako je Mowla, mi u něj palce docházejí běžně:-(((

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Awe

Nějak tomu nerozumím…Každý se tady dívá na body jako by za to něco dostal. Přitom každý znás tady ty nejlepší zná.já osobně mám v paměti pár nicků u kterých vím že jsou TOP a nemusím koukat na nějaké body.A ano mowla k nim patří

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nazdar Bazar

Toto je můj případ zrovna u Mowly :D ale na druhou stranu to chápu jelikož takhle můžou uživatelovi snadno „naskákat“ bodíky.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek