huxa

Proč se zavedla tato hláška?

„Daný uživatel již dnes obdržel maximální počet hodnocení.“

Poslední dobou se mi to stává jen u uživatele „mowla“, který odpovídá často na otázky, píše fakta a doopravdy rady, ne jako vy/my ostatní. Ovšem Díky tomuto paskvilu jeho odpovědi nemůžou být ohodnoceny, tudíž jejich „správnost“ se tímto hypoteticky snižuje.
Doplňuji:
Zajisté, je to něčí rozhodnutí, ovšem ptám se, proč? Co převážilo nad tím, aby tyto stránky měly alespoň nějakou informační hodnotu?
Jestliže nemůžu hodnotit správnost odpovědi, na co vůbec hodnocení je? A navíc, mowla je již zlatý, nedostává plat, apod., k čemu by mu tedy další body byly? K ničemu.

Nejlepší odpověď
Drap

Omezení bylo vždy, ale bývalo myslím cca 20 bodů. Po tom, co někteří uživatelé měli několik profilů , utvářeli vzájemné dohody a dobodovávali se, bylo zavedeno toto omezení. Je to rozhodnutí admina a majitelů stránek

Další odpovědi
anonym

Jak píše Drap – je to rozhodnutí někoho, kdo managuje tento web…
😉

zzzzz

Hláška je k ničemu, udělalo se to proto, aby se mezi sebou nebodovali stále jen „ti dva lidé“. Teď si dají 5 bodů a pak se nominují.
Hláška k ničemu, účel to neplní ☹
Doplácí na to lidé jako je Mowla, mi u něj palce docházejí běžně:-(((

Awe

Nějak tomu nerozumím…Každý se tady dívá na body jako by za to něco dostal. Přitom každý znás tady ty nejlepší zná.já osobně mám v paměti pár nicků u kterých vím že jsou TOP a nemusím koukat na nějaké body.A ano mowla k nim patří

Nazdar Bazar

Toto je můj případ zrovna u Mowly :D ale na druhou stranu to chápu jelikož takhle můžou uživatelovi snadno „naskákat“ bodíky.