Stříbrný

Proč se zavedla tato hláška?

"Daný uživatel již dnes obdržel maximální počet hodnocení."

Poslední dobou se mi to stává jen u uživatele "mowla", který odpovídá často na otázky, píše fakta a doopravdy rady, ne jako vy/my ostatní. Ovšem Díky tomuto paskvilu jeho odpovědi nemůžou být ohodnoceny, tudíž jejich "správnost" se tímto hypoteticky snižuje.
Doplňuji:
Zajisté, je to něčí rozhodnutí, ovšem ptám se, proč? Co převážilo nad tím, aby tyto stránky měly alespoň nějakou informační hodnotu?
Jestliže nemůžu hodnotit správnost odpovědi, na co vůbec hodnocení je? A navíc, mowla je již zlatý, nedostává plat, apod., k čemu by mu tedy další body byly? K ničemu.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Omezení bylo vždy, ale bývalo myslím cca 20 bodů. Po tom, co někteří uživatelé měli několik profilů , utvářeli vzájemné dohody a dobodovávali se, bylo zavedeno toto omezení. Je to rozhodnutí admina a majitelů stránek

Další odpovědi:

Jak píše Drap - je to rozhodnutí někoho, kdo managuje tento web...
;-)

Zlatý

Hláška je k ničemu, udělalo se to proto, aby se mezi sebou nebodovali stále jen "ti dva lidé". Teď si dají 5 bodů a pak se nominují.
Hláška k ničemu, účel to neplní :-(((
Doplácí na to lidé jako je Mowla, mi u něj palce docházejí běžně:-(((

Bronzový

Nějak tomu nerozumím...Každý se tady dívá na body jako by za to něco dostal. Přitom každý znás tady ty nejlepší zná.já osobně mám v paměti pár nicků u kterých vím že jsou TOP a nemusím koukat na nějaké body.A ano mowla k nim patří

Bronzový

Toto je můj případ zrovna u Mowly :D ale na druhou stranu to chápu jelikož takhle můžou uživatelovi snadno "naskákat" bodíky.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.