Bronzový

Proč se vždy učím na poslední chvíli?

Proč se vždy učím na poslední chvíli? Mám na to třeba týden, ale já si na to nechám minimální čas (třeba jen 3 dny), kdy už vím, že teď už musím teda skutečně začít, abych to stihla. Pak to mám těsný, poslední den se učím málem od rána do noci a nemám pak ani čas na opakování. Mám to tak vždycky. Dřív se prostě nedonutím.
Ani moc nečekám na radu, je mi jasné, že bych musela mít pevnější vůli. Pro mě je nejlepší ráno nezapínat počítač. Pak mě neláká od učení. Máte nějaké podobné finty, kdo třeba ještě studuje, nebo z dob kdy studoval? Zajímalo by mě, jestli jsem jediná, nebo je nás víc.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Když jsem ještě chodila do školy,no moc si to už nepamatuji,tak jsem se taky učila na poslední chvíli a ujišťuji Vás,že jsem si toho zapamatovala víc,než když jsem se učila něco před delší dobou.

Další odpovědi:

Pokročilý

prostě se přemoct a jít do toho...mě taky nezbývá nic jinýho...

Bronzový

Stejne jako Kropitko.
Moje setra brzy rano vstavala a ucila se ja az na posledni chvili a asi v tom "stresu" jsem se naucil vice.Nakonec ona maturovala za 8 a ja za 9.Coz v zivote neni ale vubec pak podstatne.Hlavne neco vystudovat.

Diskuze k otázce

Pokročilý

Lucy13

Já jsem studentka 3 ročníku a je pravda že se učím taky na poslední chvíli. Ale tedka jsem měla být zkoušená tak sem si řekla že se to prostě naučím hned ze začátku. Člověk má potom lepší pocit, a je pak čas si to zopakovat. :-)

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2418
Zlatý Drap 1489
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.