Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Vzal si náročnou hypotéku na malý domeček 12 + 2

Osobně to vidím na tu hypo, když jsem jej před cca 15 lety potkal, nebudil dojem, že by milenku udýchal…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
carpediem

Jiná možnost (vaše odpověď)

Prase nemá nikdy dost:-(((

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Jiná možnost (vaše odpověď)

Žádný důvod ani nemusí mít. Prachy jsou prachy ! Přece nebude „dřít“ za tak málo ! 🙂 Pokud si může zaměstnanec sám navrhnout zvýšení svého platu, tak si jistě nebude chtít přidat málo. Samozřejmě, že budou „nenažraní“, myslím, že by se každému líbilo se rozhodnout, kolik peněz dostane. 🙂 Nechápu. .-))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jiná možnost (vaše odpověď)

To mi připadá prase, které žralo jako protržené, neohlíželo se nalevo, napravo, jen aby se ono mělo dobře. No, a potom bum, díru do hlavy a bylo po nenažranosti!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

Jiná možnost (vaše odpověď)

Doplňuji:
Je mi to ukradené. Jen bych byl rád, kdyby poslanci stejně dychtivě přistupovali i k řešení závažnějších problémů, než jsou jejich platy …

Upravil/a: Pepa25

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
setapouch

Jiná možnost (vaše odpověď)

Já bych jim přidal klidně o hodně víc. Ale ruku v ruce s mocí musí jít i odpovědnost. Za výrobu zmetků jsou placeni pouze naši zastupitelé.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Jiná možnost (vaše odpověď)

Když oni se chudáci zodpovědní „zákonodárci“ přece s nimi tak nadřou …;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Jiná možnost (vaše odpověď)

pohltilo jej to, co všichni vidíme na okolí, ale u sebe to nemíníme řešit ..nenažranost

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
slevin

Jiná možnost (vaše odpověď)

vítězslav jandák žije mimo realitu všedních lidí.já bych z jeho měsíčního platu+náhrady vyžil celý rok.navíc je to hlupák,který má iq asi jako moje fenka.tesim se,az u projevů a keců o ničem dostane infarkt a pověsí ho na hák.pro každé prase se vaří voda,–)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek