Stříbrný

Proč se v žádosti o zprostředkování zaměstnání uvádí údaj o současném výkonu trestu žadatele?

Nevykonávám trest odnětí svobody, nevykonávám ochranné opatření zabezpečovací detenci, nejsem ve vazbě.
Zjednodušeně řečeno - nejsem zavřenej.
Copak ten, kdo je zavřenej, může žádat na úřadu práce o zprostředkování zaměstnání?
Ještě jsem neviděl mukla v pruhovaném mundůru jak čeká na pracáku na sjednanou schůzku :DDDD
---------------
Uvádíte podmínku, ale výkon trestu se myslí nepodmíněný. Ale budiž, podmínka. To jako v podmínce nemám nárok na zaměstnání? To je blbost.
Jediné, co mě teď napadlo, je, že pokud jsem v uvedených případech (prostě zavřenej), tak za mě platí zdravotní stát, tak aby ho pracák náhodou neplatil taky. Ale to by zase šlo porovnat podle rodnýho čísla, ne?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Kolonka možná má své opodstatnění, zapomněl jste na výkon trestu alternativního, trest domácího vězení a podmínku ;)
http://www.e-advokacie.cz/…

Další odpovědi:

Zlatý

Může být v podmínce...
;-)

Diskuze k otázce

Zlatý

zzzzz

Na výkon vazby je dost divná otázka, od tama určitě nikoho na vycházku na pracák nepustí. Vzhledem k tomu, že se o zprostředkování zaměstnání žádá osobně, tak je blbost, se na to ptát.

Stříbrný

JájsemRaibek

vazební podmínka? :D

Zlatý

gecco

..."nevykonávám ochranné opatření"...
;-)

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1817
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 671
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 455
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 392
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.