Pokročilý

Proč se v době smogu nezakáže individuální osobní doprava soukromým automobilem ?

Mohli by jezdit jen, autobusy MHD, zásobování a přepravní firmy.

Nebo v době menšího smohu i osobní auta, ale muselo by být plně obsazeno. Aby 4 lidi jeli všichni stejným směrem a každý ve svém autě je dost neekologické.

Více k téma tu na portálu ČT24 http://www.ceskatelevize.cz/…

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Protože by to bylo nadměrný zasahování do individuální svobody! Cpát někomu cizí lidi do auta? Kde to žijete?! Na Kubě? A jak by se lidi dostali do práce? A k lékaři? Už vidim vrcholnýho manažera jak stojí v dešti a čeká na socku. Jestli chce vláda nějakým způsobem všeobecně snížit dopad výfukových plynů z aut, ať podpoří expanzi elektromobilů. Cpát někomu lidi do auta?! Tss, a to jako když pojedu jediná z tý vesnice, a nikoho nepotkám, budu tam stát a nevyjedu, jenom abych nejela sama?! Pche

Další odpovědi:

Zlatý

Neumím si dost dobře představit, jak hledám do auta 3 lidi, kteří jedou stejným směrem jako já.
A co pak, až 1 vystoupí a další chtějí jet o kus dál?
A jak se mám přepravovat, když MHD nejede tam, kam potřebuji nebo v jinou dobu, než mám někde být.

Stříbrný

Ze stejného důvodu proč se v hospodě nezakáže kouření a v TV hloupé reklamy. Špinavý byznys, příjem státní kasy.

Stříbrný

otazka zni, zda by to kapacita MHD ustala

Pokročilý

Nejspíš protože by lidem mohly upadnout nožičky, když by museli jít pár stovek metrů na nákup pěšky a pak se s tím táhnout zpět.
A proč by se vůbec měl někdo kvůli ostatním omezovat? Platí přece LIDSKÁ svoboda.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.