bizonka

Proc se v dnesni dobe nekteri mladi lide tak prejidaji?

Pracuji ve Skotsku,zazila jsem to i v Irsku a v USA,pri setkani se100kg lidmi a vice jsem mela dojem,ze maji za sebou zdatnou40citku,pri­tom tak strasne chteji byt slavne celebrity?

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

To je jednoduché. V dnešní době, a právě ve Vámi zmiňovaných zemích především (i kdyžnikoliv výhradně) stále vede rychlé občarstvení typu McDonald, Burger King a jim podobné. Tito lidé jsou od malička rodič vedeni k tomu, aby si oblíbili právě výše zmíněnné restaurace. Pak přijdou do školy, začnou se o sebe „starat“ postupně sami a rychlovky jsou levné, rychlé a chuťově zajímavé. Vždyť jste to musela vidět, jak vypadá jídelníček takového průměrného Američana – ráno si dá kornfleky narychlo, k obědu hanbáč a hranolky plus umělou zmrzlinu jako dezert a večer pizzu. Tyhle potraviny obsahují spoustu dochucovadel, jsou pěkně načančané a tudíž lákavé, navíc jsou zdrojem prázdných kalorií, navíc to všechno zapijí Coca-colou, která jim pročistí trávicí soustavu. Sníte jeden hamburger a máte chuť na další, navíc za pár minut zase hlad. Pokud ho zaženete opět něčím z této kategorie, spustíte takový hladovo-hamburgrový kolotoč. No a tělo si z toho pochopitelně vezme to, co tam je, takže „kyne a kyne“. O pohybu se u nich moc hovořit nedá, takže kalorie není kde spálit…

Další odpovědi
anonym

A proto nemiluji ty rychlovky,mila bizonko-je to ten pravy start k obezite,jak pise Nuk nuk.

mosoj

Až na vyjímky kdy se jedná o zdravotní příčinu, je to jenom o energetickém příjmu a výdeji.
Jeednoduše, jím kaloricky víc než vydám – tloustnu. A je to jedno jestli je to Mac nebo domácí strava.
Ostaní je jenom výmluva, tak jako si alkoholik zdůvodní, proč se musí napít.
Jak jednoduché a jak těžké to dodržet !!
Doplňuji:
Ale ano je to takto jednoduché.

FOG

Muj synovec me rekl,ze uz vi,proc maji americane tak velka auta.No aby se do nich vlezli.
Byl ve statech na letni brigade.

Michal

Je to způdob "zajídaní "nudy a problémů.

infant

Hamburgery jsou podle nějakého výzkumu návykové jako heroin. Ale jen v nich to nebude. Prostě většina lidí v americe jsou hloupý a neumí se stravovat.

Zdroj: infant.blog.cz