mosoj

Proč se u některých odpovědí nezobrazují nicky těch co udělili palec?

Nějaká novota a znesnadnění práce zdejším analytikům ?

Nejlepší odpověď
annas

Všimla jsem si,, že to dělá IE, u Mozilly a Chrome je palcování vidět.

Další odpovědi
beer

Tento nedostatek již byl minimálně jedenkrát ostraněn, po přechodu na novou podobu se objevil znovu. Stává se to jen u IE – vyzkoušeno.

bolak

A u kterejch otázek? Já to viděl jen u těch starejch, kde se to podle mýho bere z nějaký starší databáze. Admin prostě uložil zálohu webu (je možný že se to dřív u palců vůbec nezobrazovalo) a pak při nějaký aktualizaci poradny, kdy se zavedl nějakej novej systém palcování (možná když se zrušily ty záporný palce co tu byly), se to starý palcování už nepřevádělo a proto tam nejsou uvedený jména. U těch novějších už je to tak jak to má bejt.

A pokud ti to blbne i u těch novejch, tak můžeš mít blbě nastavenej prohlížeč co se týče cookies, nebo nějakej rychlejší mód prohlížeče, že se ti hlavní prvky stránky načtou do paměti, aby je prohlížeč nemusel pořád dokola stahovat, a tobě se prostě načtou ty původní jména a i když dáš palec navíc, tak prohlížeč pořád zobrazuje ty původní. Stejně tak by to mohlo bejt i s těma nominacema co říká ocko, prostě ta nominace tam je, ale nezobrazí se jí, až ten následující den – až po tom co restartuje prohlížeč, tak se obnoví stránka, stáhnou nový data a zobrazí se to správně.

To že jí to hází hlášku „nominovat může jenom stříbrný zebo zlatý uživatel“ je pak tím, že projíždí rok starý otázky a snaží se zpětně nominovat odpovědi Dr. Axla. To samozřejmě nejde, jsou tu jisté ochrany, které mají zabránit podvodům, a jedna z nich je i ta, že pokud je otázka uzamčená, tak už nelze nominovat odpověď unitř otázky.

Stejně tak to červené hodnocení by mělo člověka upozornit. Jsou tu jisté limity ocko, i když jsi zlatý uživatel, tak nemůžeš dát jednomu uživateli denně víc jak 25 palců.

anonym

Zobrazovací bodování je nadstavba nemající podstatný význam.
Na všech srovnatelných portálech je bodování zásadně anonymní a zábava není bodována vůbec, stejně tak závadné příspěvky jsou operativně odstraňovány bez zbytečných komentářů.
Všichni to akceptují a odpadá polemika proč provozovatel to, či ono, prostě je to jeho portál a pouze využívá svého výsostného práva a svých investic. Kdo není spokojen, jednoduše odejde na kecací chaty, kde se může vyblbnout do aleluja.
Stále přežívá hluboký omyl, kdy si poradnu někteří pletou se sociální sítí.

anonym

mosoji, zde platí asi víc než jinde, že „jsou věci mezi nebem a zemí, kterým prostě nejde porozumět“.
Stejně tak nepochopím, proč mi někde při nominaci odpovědi vyskakuje sice zeleně řádek, že odpověď byla nominována na užitečnou, ale na fyzickém stavu odpovědi se to nijak neprojeví. Už jsem zkoušela takovou odpověď „nominovat“ i pětkrát se stejným výsledkem. Prostě to zafungovalo až následující den, a to hned napoprvé. Také se mi při nominaci objevuje, že nominovat odpověď za užitečnou může jen uživatel stříbrný nebo zlatý. Pokaždé potom podvědomě kontroluju, jestli jsem nepostoupila ze zlatých na vyšší metu (třeba zpět k začátečníkům). Taky záhada, které nerozumím. Právě tak, jako červené upozornění, když chci někdy opalcovat odpověď a objeví se, že uživatel již získal maximální počet hodnocení. (Při dvou nebo žádném již dříve uděleném palci mi to nedává logiku. Tu zde ale ani nehledám.) Všemu prostě rozumět nepotřebuju. Hlavně že zřizovatel a admini na Odpovědích.cz vědí, proč a co jak funguje. Taky mi nefunguje funkce mazání, takže jako začátečník hezky vypisuji adminovi. Určitě mne má kvůli tomu rád.
Nicméně já mám alespoň čisté svědomí, že mne nikdo nemůže osočovat, že jsem mazal. Ještě tak maximálně bych mohla být „práskač“. Ale i to na sebe většinou prásknu, aby někdo „postižený a dotčený“ nebyl na omylu, že se mu stalo nezasloužené příkoří.

Sůwa

Dr.Axl – jestli se někdy na chvíli probereš ze své „bodománie“, tak ti možná dojde, že tady nejde o hodnocení, ale o technický problém s prohlížečem. Tomu ale nejspíš nerozumíš, jen body, body a body, čím víc, tím lépe ☹

anonym

Dotaz zněl na zobrazování nicků, proto odpověď o principu, kde nicky nejsou podstatné, proto je korektní weby vůbec nezobrazují, čímž odpadá jakýkoliv problém kdo palcoval, či ne.
Rozhodující je pouze objektivní celkový počet hodnocení.
(Že to u IE občas hapruje, vím už dávno, ale jednak to už v dalších odpovědích je a hlavně nicky neřeším – taky proč?

Sůwa

Lze tomu rozumět tak, že odpovedi.cz nejsou korektní web? To by se adminovi asi moc nelíbilo. Většina uživatelů nemá se zobrazováním nicků problém, ale taky se nezabývají dobodováním a jinými pochybnými praktikami. Pak je ovšem otázka, jestli je v některých případech hodnocení skutečně objektivní 🙂

anonym

A to už raději ani nepřipomínám zásadu, že jakékoliv otázky na funkce stránek patří na infomail. Uživatelé nemají přístupová práva správce, takže stejně nemohou nijak zasahovat nebo cokoli měnit.

briketka10

mě se to stane jen, když mám zpomalenej
net při blbým počasí se to pomalu točí :(

hanulka11

asi jsem divná – nesleduji kdo komu dal palec

Sůwa

To nemusíš, ale já si někdy nepamatuju, jestli jsem už odpověď hodnotila. Nelíbí se mi pak to červeně psané upozornění… 🙂

Damiana

Mě se to neděje…mám Safari, tak nevím…

Sůwa

Mně se to děje u IE 8, tak teď otevírám odpovedi.cz z Opery. Je tu zas nějak moc keců o ničem 🙂

mosoj

Jo s tím IE to může nějak souviset. Já mám některé další problémy, které se serverem Odpovědi nesouvisí, ale dříve se nevyskytovaly a prohlížeč jsem neměnil.

mosoj

Ale proč jebnom u některých otázek ? To zase zřejmě souvisí se serverem.
Také se mně stává že při vepisování do textového pole si někdy kurzor dělá co chce a něco napsat je nadlidský úkol.
Zase ale jenom někdy. Takže vina IE to úplně nebude !

Sůwa

Mně se zobrazovalo hodnocení ob jednu otázku a pak prohlížeč nešlo vůbec otevřít. Znovu jsem ho nainstalovala a všechno je OK, akorát jsem přišla o „historii“, ale to byla moje chyba. Měla jsem si oblíbené weby ukládat zvlášť, záložka zůstala beze změny 🙂