Michal Kole

Proč se to utopení řeší až 2 roky po tragické „nehodě“ ?

Logicky, čím později se to začne řešit, tím více se můžou svědci vymlouvat že si už nic nepamatují a bude problematičtější prokázat vinu či nevinu.

http://tn.nova­.cz/zpravy/cer­nakronika/pri-taborove-hre-se-utopil-mladik-vedoucim-hrozi-vezeni.html

Nejlepší odpověď
Drap

Utopení se řeší okamžitě. Teď už se budou řešit jen případní viníci. Doba je odvislá od toho, jak dlouho trvalo shromažďování důkazů a samotné vyšetřování. Další doba zdržení může být i u soudu, než na danou kauzu dojde řada