Michal Kole

Proč se redaktorka TV Prima v reportáži o legioneře ve vodě v té sprše před diváky neosprchovala ?

Diváky přece zajímá TECHNOLOGICKÝ postup její očisty těla sprchovací technologií tělní očisty.

Nejlepší odpověď
Reuef

koukam ze nekdo dostal vychazky…

Další odpovědi
Drap

Myslím že se pleteš. Koho zajímá jak se druhý sprchuje ? Mne tedy určitě ne.

anonym

Michale, to bude nejspíš zaviněno tím, že jsi nezadal do televize námět, jak by reportáž měla vypadat a oni to ti pitomečkové zvorali. Prostě jim promiň, že nevěděli jak na to.
A jinak se ta bakterie jmenuje legionela.

Ar

Třeba je na tom jako ty a taky se nemyje, nevím zkus napsat na Primu

Ella

mě to, jak se někdo sprchuje vůbec nezajímá…
navíc když je reportáž o legioneře ve vodě bylo jenom hloupé se v té vodě sprchovat…

hanulka11

když už oprava- tak oprava …legionella