ptáč

Proč se při oslavě výročí konce 2. světové války ukazují nové zbraně?

Nejlepší odpověď
gecco

To není jen při výročích WWII…

___
Jde o demonstraci ´síly´ vůči (nejčastěji) vlastnímu obyvatelstvu dané země – ´my na to máme´ (z vnějšího pohledu jde často o prohlášení podobné tomu, které na pískovišti ve sporu o bábovičku pronese ten nejbojácnější prcek – „můj brácha je větší“..).
___
Všimni si, že obvykle taková gesta ´ukazují´ ti, kdož se bojí – o sebe sama (ne o obyvatelstvo, ne o stát – o sebe sama – osobně)…
:-O
Např. – nedávná přehlídka v Rusku, očekávané přehlídky ve východní Asii…
___
Ten, kdo ´má´ (má na ´to´), nemá potřebu se předvádět…
😉
___
BTW – viděl jsi někdy masivní přehlídku zbraní/vojsk třeba Izraele??
😉

Další odpovědi
anonym

Kdy?Teď výročí?Další důvod se ožrat…

led

Boj o moc sa ešte neskončil.
Skočila len jedna epizóda histórie ľudstva 2.svetová vojna. Ukážkou nových zbraní predstavitelia mocností ukazujú svoju nesmiernu túžbu po moci, nech to skrývajú za akékoľvek mierové frázy.

lexx

abychom zastrašili nepřítele kterej má voči všude