Jack 12323

Proč se považují PC hry za sport?

Odpovědi
Mc Merkurion

… a od kdy ???

Kazatel

No, když můžou být sportem šachy, tak proč ne?

Drap

A proč by ne? Dnes se do sportu počítá i poker, biliár ,šipky a podobné věci a nikomu to nepříjde divné.

Edison

Jak které.

aliendrone

Jednak ne vždy a ne všechny. A proč? Jako u všeho – když do toho vstoupí prachy, jdou ideály do kopru. Podívej na dnešní „sportovce“ – doping žerou po lopatách a jediné soutěžení je v tom, komu na to přijdou a komu ne. ;) :D

Udělat si ze zábavy dobře honorovanou práci je ovšem VELMI prefíkané! ;) :D :D