Proč se nenatočí nějaká reality show o plavání?

kde by se plavala na výdrž, na čas, pod vodou na nádech, na čas a výdrž, podplavávali by se různé překážky, lovily ze dna různé předměty nebo by se pod vodou něco budovalo a podobně

Nejlepší odpověď
Drap

Reality show se točí prptp, aby byla co největší sledovanost. Nevím jestli by to beze slov bylo pro lidi až tak atraktivní. Pokud si myslíš že ano, tak neni problém. Sežeň peníze akaždý filmař /nebo alespoň většina / ti to natočí. A nebo můžeš natočit i sám.

Další odpovědi
arygnoc

myslíte, že rybičky trvají na realityshow?
ne, mají vybranější vkus.
takže zbytečné.

jinak: jakoukoliv realityshow bych zakázal jako pokus o všeobecné ohrožení. bohužel, existuje dost tupců, kteří by mne za to ukamenovali.

ReHu

To by byla spíš soutěž, než reality show. Ale proč to nezkusíš zrealizovat sám?
Sežeň investory, udělej reklamu a produkuj 🙂.
Pokud si myslíš, že by byla velká sledovanost, o nic jiného ve své podstatě nejde, tak oc co go?