Rozamunda

proč se některý samsungy jmenujou galaxy ?

má to nějakou souvislost s vesmírem ?

Odpovědi
Questman

Galaxy =) galaxie je uskupení vesmírných těles ve vesmíru. Ano souvislost tu je.
Jmenují se tak proto, protože to dobře zní.

anonym

a proc je Xbox One – Xbox One? proc neni treba Xbox White/Xbox X/Xbox 720 atd.? verim ze nazvy se vymisleji treba diky zneni atd. 🙂 stejne se to mohlo jmenovat Samsung Space/Smart/Modern atd. 🙂

Lamalam

Ze stejného důvodu, jako se některé škodovky jmenují Fabia.

anonym

jmenují se tak prostě proto že tak samsung označuje prakticky celou žadu Android telefonů ve své nabídce 🙂 … podle „galaxy“ poznáš androida 🙂