bolak

Proč se na spáncích dělaj tak vobrovský boule?

Pamatuju když sem bylo dítě, tak sem se jednou praštilo do hlavy, do spánku, a místo normální klasický modřiny jménem hematom, (která se udělá třeba na noze když se praštim) mi tam vyrostla několikacenti­metrová boule, a tím několikacenti­metrová myslím že byla skutečně tak veliká, že jsem ji levým okem periferně viděl.

Čím to?

Nejlepší odpověď
anonym

protože na spánku není sval který by mohl zmodrat no já se praštila do hlavy jen jednou a dětství si nepamatuji,tak lepší je mít bouli než výpadek

Další odpovědi
venkovan

Záleží kdo a jak se praští. Pokud je to rána od manželky – možná, že už pučí parohy.
Ale mne se na hlavě dělaly modřiny a boule vzájemně. Stejně jako na noze – na holené kosti mám už měsíc bouli a ne a ne splasknout.

anonym

No jelikož hlava je dosti tvrdá a prostě ta chytrost, co v ní je, se tam už prostě nevejde. Takže si vyber, buď oči z důlků nebo boule na spánku :)

bolak

burak: copak svaly modraj? :)

myslím že ta modřina se tam nějaká menší časem objevila taky, nicméně mě zajímá hlavně ta boule, proč se tam dělá… pamatuju že mi ji tenkrát zdravotnice mačkala zpátky do hlavy, zřejmě abych nevyčníval neboco..

anonym

když jsem chtěla něco vygoglovat proč to tak je tak mi spadl celý servr

bolak

jsem velice nespokojen s tvojí dosavadní odpovědí :))

anonym

je mi líto chytřejší už nebude

bolak

to nevadí, já se jen chtěl svěřit se svými pocity..