Avatar uživatele
bolak

Proč se na spáncích dělaj tak vobrovský boule?

Pamatuju když sem bylo dítě, tak sem se jednou praštilo do hlavy, do spánku, a místo normální klasický modřiny jménem hematom, (která se udělá třeba na noze když se praštim) mi tam vyrostla několikacenti­metrová boule, a tím několikacenti­metrová myslím že byla skutečně tak veliká, že jsem ji levým okem periferně viděl.

Čím to?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, anonym před 4198 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

protože na spánku není sval který by mohl zmodrat no já se praštila do hlavy jen jednou a dětství si nepamatuji,tak lepší je mít bouli než výpadek

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
venkovan

Záleží kdo a jak se praští. Pokud je to rána od manželky – možná, že už pučí parohy.
Ale mne se na hlavě dělaly modřiny a boule vzájemně. Stejně jako na noze – na holené kosti mám už měsíc bouli a ne a ne splasknout.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

No jelikož hlava je dosti tvrdá a prostě ta chytrost, co v ní je, se tam už prostě nevejde. Takže si vyber, buď oči z důlků nebo boule na spánku :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

burak: copak svaly modraj? :)

myslím že ta modřina se tam nějaká menší časem objevila taky, nicméně mě zajímá hlavně ta boule, proč se tam dělá… pamatuju že mi ji tenkrát zdravotnice mačkala zpátky do hlavy, zřejmě abych nevyčníval neboco..

před 4198 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

když jsem chtěla něco vygoglovat proč to tak je tak mi spadl celý servr

před 4198 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

jsem velice nespokojen s tvojí dosavadní odpovědí :))

před 4198 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

je mi líto chytřejší už nebude

před 4198 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

to nevadí, já se jen chtěl svěřit se svými pocity..

před 4197 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek