arygnoc

Proč se na profilu nedovím, kolik jsem dal dnes odpovědí, kolik palců?

někdy bych to potřeboval hlídat, zejména, když je venku tak jak dnes – hnusně.
Doplňuji:
ž teď, když jsem chtěl dát paleček, jsem se dozvěděl, že už žádné nemám.

Včera to samý s odpověďma.

Nejlepší odpověď
panenka

Pak ti můžu poradit jediné napiš administrátorovi na odpovědi.cz

Další odpovědi
anonym

Tak si piš na tácek čárky a po zavíračce je spočítej! 😁

tom004

Sice nevím,k čemu je to dobré,ale zkus použít osvědčeného způsobu psaní čárek na „konzumační“ lístek. 🙂

hanulka11

hm to jsem nikdy nesledovala, ale je fakt, že když jsem chtěla odpovědět a nemohla jsem, že mě to naštvalo.....

věř, že bude líp

anonym

Ja bych to do budoucnosti videla tak , ze my 2 si nasolime denne tech 25 palecku , nebo kolik jich mame a na ostatni se muzeme vypr… 🙂

  • iv-